من کی ام؟ محصول 2014

من کی ام؟ محصول 2014 یک فیلم هیجان انگیز درباره تکنولوژی است که به زبان آلمانی توسط باران بو اودار ساخته شده است. بازیگرانی مانند تام شیلینگ و الیاس مبارک در این اثر به ایفای نقش پرداخته اند. فیلم توانست امتیاز 7.6 از 10 IMDb و 73 درصدی راتن تومیتوز را به دست آورد.

داستان من کی ام؟ محصول 2014

فیلم به زندگی بنیامین می پردازد که پسری با مشکلات روانی است و دوران کودکی سختی داشته است. بنیامین یک هکر حرفه ای است که به مرور زمان با مکس، پل و استفان همدست می شود و فعالیت های خلاف قانونی زیادی را مرتکب می گردد. اما در پایان نه تنها خود را از چنگال پلیس رهایی می بخشد، بلکه می تواند نجات بخش دوستان خود هم باشد. واقعیت این است که مادر بنیامین به اختلال شخصیت چندگانه مبتلا بوده و در زمان کودکی او به زندگی اش پایان داده است. پزشک به پلیس اطلاع می دهد که امکان دارد بنیامین هم به طور ارثی به این اختلال شخصیتی مبتلا شده باشد.

تیزهوشی بنیامین

بنیامین از این واقعیت سوءاستفاده می کند و کلیه ی اعمال دوستان خود را به خودش نسبت می دهد و افسران پلیس را طوری متقاعد می کند که باور کنند همه ی کارها توسط خود بنیامین صورت گرفته. پلیس اصلی که مسئولیت بازجویی این مجرم را بر عهده داشت، وارد فاز mother figure و حامی می شود و تصمیم می گیرد به دلیل بیمار بودن بنیامین او را از دست قانون و پلیس فراری دهد. و همین کار را هم می کند و به این ترتیب بنیامین می تواند سوار بر کشی در کنار دوست دختر، پل، مکس و استفان از دست قانون فرار کند و یک آغاز نوین در زندگی اش داشته باشد.

من کی ام؟ محصول 2014

من کی ام؟ محصول 2014

جلوه های بصری جذاب

نکته ی جالبی که درباره ی من کی ام؟ محصول 2014 وجود دارد، استفاده از جلوه های زیبای بصری و فیلمبرداری های خاصی است که مخاطب را تا آخرین دقایق فیلم مشتاق و خوشحال نگه می دارد! در پایان فیلم بنیامین از حالت هیچ کس بودن در می آید و به یکی از خواستنی ترین و ماهرترین هکرهای جهان تبدیل می شود، حقیقتی که آرزوی آن را داشته است. بنیامین از این که پرنده ی پیتزارسان باشد خسته شده بود و دوست داشت مانند پسرهای کاریزماتیک بتواند دل دخترها را برباید و زندگی احساسی پرشوری داشته باشد. همه ی ناراحتی های او در پایان فیلم به سرانجام می رسند و بنیامین با داشتن دستاوردهای تازه به سوی یک زندگی پربار می رود. تماشای من کی ام؟ محصول 2014 را به شما توصیه می کنم.

با جانی دپ آشنا شوید.