ممنوعیات بازیگری
12
مارس

ممنوعیات بازیگری

ممنوعیات بازیگری

تعدادی از کارها وجود دارند که یک بازیگر بهتر است آن ها را انجام ندهد. ما به این کارها و رفتارها عنوان ممنوعیات بازیگری را اختصاص داده ایم. در این مقاله شما را با چند مورد از این لیست آشنا می کنیم.

1. گله و شکایت کردن. سعی کنید زندگی ای را برای خود بسازید که به جای تمرکز بر گله و شکایت روی شجاعت شما مانور دهد. تصمیم گیری های کوچک زندگی را برای خود بزرگ نمایی نکنید و از آن ها فاجعه نسازید. به خاطر دارم یک بازیگر نوجوان برای انتخاب یک آژانس استعدادیابی بازیگری زانوی غم بغل گرفته بود! درست است که این تصمیم مهمی است، اما هر تصمیمی که گرفته شود فوق العاده است! گله و شکایت و نالیدن، به موضوع های منفی زندگی انرژی می دهد و آدم ها دوست ندارند با چنین فردی همکاری داشته باشند.

2. در دسترس نبودن. یک بازیگر بهتر است اغلب در دسترس باشد و راه های ارتباط با او امکان پذیر باشند. مطمئن شوید افرادی که با شما کار می کنند، شماره تلفن، ایمیل، آدرس منزل و شماره تماس های اضطراری شما را داشته باشند. پروفایل شما در اکانت های کاری باید اطلاعات تماس کنونی را داشته باشد. پس در خاطر داشته باشید که هیچ وقت دور از دسترس نباشید.

ممنوعیات بازیگری
ممنوعیات بازیگری

و سومین مورد از ممنوعیات بازیگری

3. کمک نکردن به دوستان. بازیگری مبتنی بر شبکه ی دوستان شما است. دوستانی برای تست های بازیگری. دوستانی برای اجرای یک صحنه، دوستانی برای بازی در یک فیلم کوتاه. با دوستان تان خوب باشید و آن ها هم رفتار خوبی با شما خواهند داشت. علاوه بر این اگر آن ها به شما کمک نمی کنند، شاید دوست شما نیستند!

4. به اشتراک گذاشتن مونولوگ ها در یوتیوب. مونولوگ های شما باید در بخش خصوصی از یوتیوب شما قرار بگیرند. مخصوصا ارسال آن ها در فیس بوک اشتباه بزرگی است پس لطفا مونولوگ ها را برای خودتان نگاه دارید.

5. آغاز کردن یک وبلاگ بازیگری. تصویر عمومی شما خیلی مهم است. بهتر است به عنوان یک بازیگر کمی رمز و راز آلوده به نظر برسید. اگر شاعر، نویسنده یا موسیقیدان هستید، به اشتراک بگذارید. وبلاگ بسازید، اکانت فیس بوک و غیره دشته باشید. اما تا وقتی که به هدف تان در بازیگری نرسیده اید، مطمئن باشید آدم ها دوست ندارند “بروزرسانی های هفتگی درباره ی تلاش های من برای موفق شدن در بازیگری” را دنبال کنند!