مدی زیگلر بازیگر
07
ژوئن

مدی زیگلر

مدی زیگلر متولد سی ام سپتامبر 2002 در پیتزبرگ، پنسیلوانیا بازیگری هفده ساله از ایالات متحده است. نام کامل او مدی نیکول زیگلر می باشد. او 165 سانتی متر قد دارد. از سن دو سالگی علاقه به بازیگری در مدی مشاهده شده بود. او کارهای اجرایی را خیلی دوست داشت. زیگلر دوران کودکی را در زادگاه خود سپری کرد جایی که مادرش ملیسا او و خواهر کوچکترش مکنزی را در کلاس های رقص یک استودیوی محلی ثبت نام کرد.

بعدها مشخص شد زیگلر

در این زمینه خیلی استعداد دارد به گونه ای که توانست در برخی از کلیپ های خواننده ی محبوب سیا ظاهر شود. این کلیپ ها شامل دخترهای بزرگ گریه می کنند، قلب کشسان و لوستر بود. هوش و جذابیت های زیگلر باعث شد بتواند در زمینه ی بازیگری هم موفق باشد او در سال 2015 در سینمایی سیزده خوش شانس و در نقش خودش بازی کرد. در سال 2016 در اثر بالرینا و در نقش کامیل ظاهر شد. البته این اثر سینمایی انیمیشن بوده و در واقع مدی صداپیشگی نقش کامیل را انجام داده است. بالرینا به کارگردانی مشترک اریک وارین و اریک سامر ساخته شده است. این اثر توانست بیش از 106 میلیون دلار فروش گیشه داشته باشد.

مدی زیگلر بازیگر
مدی زیگلر

در سال 2017 زیگلر در اثر کتاب هنری و در نقش کریستینا سیکلمن بازی کرد. کتاب هنری درامی است که به کارگردانی کالین تروورو و نویسندگی گرگ هورویتز ساخته شده است. مدی، در این فیلم هم بازی نوآمی واتز، لی پیس، دین نوریس و سارا سیلورمن بوده است. در سال 2019 زیگلر در اثر سینمایی موزیک همکاری خواهد داشت.

از آثار مدی زیگلر در تلویزیون می توان به موارد رو به رو اشاره کرد:

مامان های رقصنده، زندگی برای رقص، نما، آخرین رقابت رقص ابی، رقصیدن با ستاره ها، هری و project runway. مدی همچنین در زمینه ی تبلیغات فعالیت دارد و در پیام های بازرگانی بازی می کند. زیگلر برای داشتن حالات خاص چهره معروف است. والدین مدی از هم جدا شده اند. مادر او اکنون با مردی به نام گرگ گیسونی ازدواج کرده است. همچنین زیگلر از ازدواج اول پدر خود دو برادر ناتنی بزرگتر دارد. این بازیگر خوش ذوق جوان ترین داور رقصی بوده است که در برنامه ی تلویزیونی So You Think You Can Dance به داوری پرداخته است. زیگلر همچنین جوان ترین فردی بوده است که در توئیتر بیش از یک میلیون فالوئر به دست آورده است.