محل جدید آموزشگاه بازیگری کودک و نوجوان پانیذ با مدیریت سرکار خانم رکسانا خلوتی دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در شهریور ماه سال 1395 پس از سالها فعالیت در مکانی دیگر به مجموعه تجاری شهر کودک شاپرک انتقال پیدا کرد.

افتتاحیه جدید آموزشگاه بازیگری کودک و نوجوان پانیذ

افتتاحیه جدید آموزشگاه بازیگری کودک و نوجوان پانیذ

این مجموعه دارای کارگردانهای مجرب سینما و تئاتر می باشد که به هنرجویان پانیذی دروس مختلف بازیگری نظیر  فن بیان ,بازیگری مقابل دوربین,نمایش خلاق ,مبانی حرکت,تربیت حس, بداهه پردازی,نمایشنامه خوانی و .. آموزش میدهند که هنرجویان را برای فعالیت در عرصه بازیگری سینما و تئاتر و تلویزیون آماده میکنند.

کارگردانان مطرح, هنرجویان پانیذی را در پروژه های سینمایی و تئاتر و همچنین  تلویزیون به روی صحنه می برند و در پروژه های مختلف شاهد هنرنمایی هنرجویان پانیذ هستیم.

هنرجویان آموزشگاه پانیذ در پایان 3 دوره مقدماتی , میانی و تکمیلی مدرک بازیگری را به هنرجویانش پس از گذراندن آموزش بازیگری در هر یک از این 3 دوره اعطا می کند.

حضور هنرجویان جشنواره های تئاتر و فیلم سازی پانیذ همه ساله

هنرجویان آموزشگاه پانیذ هر ساله در جشنواره های مختلف فیلمسازی و تئاتر به روی صحنه می روند  و فعالیتشان در نظر داوران مختلف سینما و تئاتر مورد ارزیابی و سپس تقدیر قرار می گیرد.

در جشنواره های فیلم فجر هنرجویان آموزشگاه پانیذ در اکثر فیلم ها به عنوان بازیگر حضور دارند فیلم هایی نظیر ابد و یک روز و بیست و یک روز با هنرمندی مهدی قربانی,خشم و هیاهو با هنرمندی سامیار محمدی و … و نیز در جشنواره بین المللی کودک و نوجوان اصفهان اکثر فیلمهایی که اکران می شود با هنرمندی هنرجویان پانیذ می باشد و کسب موفقیت ها و جوایز بی شماری که هنرجویان در این جشنواره به دست می آورند.

هنرجویان پانیذ در طول دوره آموزش به پروژه های سینما,تئاتر و تلویزیون معرفی می شوند و هنر جویانی که در طول دوره شانس حضور در پروژه ها را پیدا نمی کنند می توانند در جشنواره های بزرگ فیلمسازی و تئاتر پانیذ شرکت کرده و تجربه کسب نمایند

ستارگان آموزشگاه پانیذ

هنرجویانی نظیر مهدی قربانی و همراز اکبری و محمد شاکری و زینب فلاحت پیشه و آیسان حداد و مه گل و نازگل فرنقی و سامیار محمدی و آرمین جداخانی و سایر هنرجویانی پانیذی که دارای رزومه کاری زیادی هستند ستارگان اموزشگاه پانیذ را تشکیل می دهند.

مدرسان آموزشگاه پانیذ

خانم ها و آقایان دکتر سما صدوقی ,غریب زاده,معصومی ,خورسندی, رضی, رهنما, پورکرمی, امینی, فرجی, جلالی,الله دادی و … در این مجموعه فعالیت می کنند.

کانال رسمی تلگرام اموزشگاه بازیگری کودک و نوجوان پانیذ