مایا هاک

مایا هاک متولد هشتم جولای1998 بازیگر خواننده و مدل آمریکایی است. مایا هاک دختر اتان هاک و اوما ترمن می باشد. هر دو والدین او بازیگر هستند. با این که این هنرمند جوان تنها چند فیلم در کارنامه اش دارد اما منتقدان چنان شیفته ی بازی او شده اند که اعلام کردند که این دختر در استعداد هنری از پدر و مادرش کم ندارد. والدین مایا در خلال فیلمبرداری یک پروژه با هم آشنا شدندو دوماه قبل از این که دخترشان به دنیا بیاید ازدواج کردند. این دختر برادری به نام levon دارند و علاوه بر این سه ناخواهری هم دارد.

مایا هاک و اختلال نوشتن

مایای کوچک دچار اختلال در نوشتن بود و مشکل زیادی در درک آنچه نوشته می شود داشت. همچنین خیلی سخت اش بود که چیزی بنویسد. بازیگری به نام فنی فلگ هم مشکل مشابه او را داشته است اما موفق شد با این اختلال کنار بیاید و به نویسنده ای توانمند تبدیل شود. شاید همین اتفاق خوب برای مایا هم بیفتد. او از طرف پدری با تنسی ویلیامز در نسبت دارد. همچنین با رابرت ترمن ارتباط خانوادگی دارد که کتاب های زیادی من جمله بودیسم در تبت نوشته است.

مایا هاک

مایا هاک

خانم هاوک نه تنها استعداد بازیگری را از والدین اش به ارث برد، بلکه توانست زیبایی آن ها را هم از آن خود سازد. مادر مادربزرگ مایا هاک برای مجسمه ساز سوئدی یعنی آکسل اب ژست گرفت تا هیکل و پیکری از یک زن برهنه بتراشد. امروزه این مجسمه در جنوب سوئد به نمایش در امده است. مایا هاک کار خود را در زمینه مادلینگ آغاز کرد و در یکی از تبلیغات کمپانی کلوین کلاین شرکت کرد. مجله ووگ تصاویری از او را چاپ کرد.

بازیگر جوان 174 سانتی متر قد دارد و 54 کیلوگرم است. از سال 2017 بازیگری را آغاز کرد. او در مینی سریال زنان کوچک بازی کرد و در نقش جو مارچ ظاهر شد. این اثر نباید با فیلمی به نام زنان کوچک محصول 2019 با بازی اما واتسون، مریل استریپ، سرشا رونن و فلورانس پو اشتباه گرفته شود.

اطلاعات خیلی کمی درباره ی زندگی خصوصی مایا هاک در دسترس می باشد. بررسی کردن او بر اساس صفحه ی اینستاگرامی به ما این اطلاعات را می دهد که او در حال حاضر با گاس ونر در ارتباط می باشد. او پسر بنیان گذار رولینگ استون می باشد. دوست پسر مایا هاک راه پدر را ادامه می دهد و برای او در رسانه کار می کند. آثار مایا: زنان کوچک، لیدی ورلد، چیزهای عجیب و غریب، روزی روزگاری در هالیوود.