مالیخولیا محصول 2011

مالیخولیا محصول 2011 فیلمی هنری در ژانر درام و علمی تخیلی است و به زندگی بیمارگونه و فروپاشی شخصیتی دو خواهر می پردازد. مادر این خانواده بیمار و پدر هم بیمار بوده است. پدر خانواده مادر را ترک کرده و با زن جوان دیگری طرح دوستی ریخته است. این دو دختر جاستین و کلیر نام دارند. مالیخولیا محصول 2011 دارای دو قسمت است. در قسمت اول به زندگی جاستین و در قسمت دوم به زندگی کلیر پرداخته می شود.

جاستین در مالیخولیا محصول 2011

جاستین مبتلا به مالیخولیا است و بیماری اش عود کرده است و در زمان عوج بیماری در حال ازدواج است. خواهر بزرگ تر او یعنی کلیر در یک ویلای بسیار بزرگ به همراه همسر و تک پسرش زندگی می کند. جشن عروسی در منزل او برگزار می شود. در زمان سخنرانی های مربوط به شب عروسی که در فرهنگ غربی مرسوم است، پدر و مادر عروس هر یک صحبت های شرم آورانه ای را از خود نشان می دهند و منجر به سرافکندگی عروس در برابر همسر و خانواده  او می شوند.

مالیخولیا محصول 2011

مالیخولیا محصول 2011

جاستین به شدت آشفته و سرگردان است. او نمی تواند در کنار مهمان ها بماند، مدام از مجلس عروسی فرار می کند، به دیدن باغ های اطراف ویلا می رود؛ در اتاق و درون وان خود را حبس می کند، با کارفرمایش دعوا کرده و از کار برکنار می شود. بازدید از اصطبل اسب ها را به بودن با همسرش ترجیح می دهد، جاستین هر کاری می کند جز این که در جریان عروسی خودش باشد! و حتی عکسی را که داماد به او می دهد تا همیشه در کنارش داشته باشد، گم می کند. جاستین کاری می کند که ازدواج به پایان می رسد. داماد با خانواده اش از ویلای کلیر می روند و بیماری جاستین بسیار عود می کند.

کلیر

کلیر از این به بعد مراقبت از جاستین و اسب سواری روزانه با او را در دستور کار قرار می دهد تا بیماری او را بهبود دهد. کلیر وانمود می کند شخصیتی بسیار محکم دارد در حالی که فروپاشی شخصیتی او با در نظر گرفتن پیشینه خانوادگی نه تنها دور از انتظار نبود بلکه کاملا توسط مخاطب قابل پیش بینی بود. با نزدیک شدن مالیخولیا به کره ی زمین و احتمال برخود این دو با هم، کلیر از هم می پاشد و به جایی می رسد که جسد همسرش را در اصطبل اسب ها پنهان می کند! در پایان کلیر به همراه پسرش و جاستین در محلی در فضای باز گرد هم می آیند و برخورد مرگبار مالیخولیا به زمین را به انتظار می نشینند.