مادر محصول 2017

مادر محصول 2017 یک فیلم روانشناختی در ژانر وحشت است که به کارگردانی دارن آرونوفسکی ساخته شده است. بازیگران این فیلم، جنیفر لارنس، هاویر باردم، اد هریس و میشل فایفر هستند. داستان درباره ی زن جوان بارداری است که زندگی آرام او در کنار همسرش با از راه رسیدن یک زوج اسرارآمیز به مخاطره می افتد. فیلم با هزینه ای معادل با 30 میلیون دلار تنها توانست به فروش 44.5 میلیون دلاری دست پیدا کند.

مادر محصول 2017

مادر محصول 2017

داستان فیلم مادر محصول 2017

داستان فیلم از این قرار است که مادر به همراه همسرش (هاویر باردم) مشغول بازسازی و رنگ آمیزی خانه ی ویلایی و زیبای خود هستند. خانه ای که در طبیعتی دلپذیر قرار دارد. همسر مادر، یک شاعر شناخته شده و مطرح است که در حال حاضر قلمش خشک شده و دیگر قادر به نوشتن نیست. مادر منبع الهام همسرش است. از آنجایی که در متن فیلم اسم خاصی برای باردم انتخاب نشده است، و او Him نامیده می شود، اینجا با نام همسر به شخصیت او اشاره می کنیم.

به مروز زمان، اتفاقاتی می افتند که آرامش مادر جوان را به هم می ریزند، لارنس کم کم متوجه تغییرات غیرعادی در محیظ دور و بر خود می شود. خیلی زود با حضور میشل فایفر و اد هریس که غریبه های محض هستند و حریم خصوصی خانه ی او را به هم می ریزند، استرس زیادی به مادر تحمیل می شود. علاوه بر این مادر هنگام انجام تعمیرات خانه کی قلب تپنده را در دیوار می بیند. به زودی فرزندان این زوج غریبه که اکنون تمام وقت در منزل مادر و همسر زندگی می کنند(!) به این خانه آمده و دعوایی خونین را رقم می زنند.

مادر ترسیده است اما همسرش به هیچ عنوان پاسخگوی نیازهای عاطفی او نیست. او را رها می کند تا به این خانواده رسیدگی کند. همسر کاملا سردمهر شده و هنگام نیاز در دسترس نیست. خیلی زود تعداد افرادی که به این خانه هجوم می آورند و از آن خارج نمی شوند، رو به افزایش می گذارد. هیچ اهمیتی ندارد که مادر چه کار می کند یا چه می گوید، آن ها از خانه ی او خارج نمی شوند.

پایان بندی غم بار

خیلی زود تعداد بی شماری از طرفداران همسر به خانه حمله می کنند و هر گروه در بخشی از خانه اقدام به برگزاری مراسمات و آیین های خاص می کنند. مادر کاملا ناامید، نالان، گریان و ترسان شده است. افراد حمله ور در و دیوارهای خانه ی او را از جا می کنند! در همین بحبوحه مادر زایمان می کند. همسر فرزند مشترک شان را در اختیار هوادارن قرار داده و آن ها نوزاد را به قتل می رسانند! در پایان مادر که قادر به تحمل این عذاب نیست با اقدامی عجیب به این داستان خاتمه می دهد.