لیلی کالینز زاده ی هجدهم مارس 1989 در گیلفورد بازیگر انگلیسی است. پدر او فیل کالینز خواننده ی راک انگلیسی است. لیلی کالینز برای بازی در اثر آینه آینه به شهرت و محبوبیت رسید. او در کنار بازیگران مطرحی مانند جولیا رابرتز و آرمی همر در این اثر افسانه ای و اسطوره ای به ایفای نقش پرداخته بود. شما همچنین می توانید مقالات مربوط به جولیا رابرتز و آرمی همر را در همین وبسایت و به قلم من بخوانید.

این روزها، لیلی کالینز را یکی از بازیگران جوان و بسیار آینده دار هالیوود تلقی می کنند.

مادر لیلی، همسر دوم پدر او بود. او جیل نام داشت. فیل و جیل در سال 1980 با هم ملاقات کردند و چهار سال بعد ازدواج کردند. پنج سال بعد از ازدواج شان دختر آنها یعنی لیلی متولد شد. پس از دوازده سال زندگی در کنار هم، والدین از هم جدا شدند و لیلی کالینز پنج ساله به همراه مادر خود به ایالات متحده آمریکا رفت.

لیلی کالینز

لیلی کالینز

لیلی دوران کودکی خود را در لس آنجلس سپری کرد. به عنوان یک بچه ی کم سن و سال کالینز به کلاس های بازیگری می رفت. او در آکادمی هنرهای دراماتیک ثبت نام کرده بود. همین طور در تئاتر محلی بازی می کردو در خلال آن سال ها لیلی کالینز همیشه رویای ژورنالیست شدن را در سر می پروراند. در سن پانزده سالگی لیلی کالینز،  ستون نویسندگی مخصوص خود را در مجلات Elle Girl داشت. کالینز شماره تلفن ویراستار اصلی را پیدا کرده و آن قدر تماس گرفته بود تا این که بالاخره منشی اجازه ی صحبت با ویراستار را به او داده بود.

لیلی کالینز، همچنین برای سایر مجلات مختص نوجوانان مطلب می نوشت

و حتی برای لس آنجلس تایمز هم نویسندگی کرده بود. او پس از اتمام دبیرستان وارد دانشگاه کالیفرنیای جنوبی شد. همان جایی که در آن به تحصیل روزنامه نگاری پرداخت. بازیگر جوان عنوان کرده است که هیچ وقت از رابطه هایی که پدر معروفش داشت استفاده نکرده است.

لیلی کالینز، حرفه ی روزنامه نگاری را در شبکه ای به عنوان گزارشگر آغاز کرد. او در سن هفده سالگی با چهره های معروف مصاحبه می کرد. کالینز با اشتیاق خاصی از آن دوران حرف می زند: مصاحبه شوندگان همیشه خوش اخلاق و محترم بودند و به خوبی به سوال ها پاسخ می دادند. برای همین مصاحبه جذاب می شد. در ادامه او در زمینه ی بازیگری هم موفق شد و در آثار خوبی مانند کشیش، آینه آینه و به استخوان بازی کرد.