لوکاس هجز

یک بازیگر جوان اهل آمریکا است. او در روز دوازدهم دسامبر 1996 در نیویورک سیتی به دنیا آمد. او در اثر منچستر در کنار دریا به سال 2016 در نقش پاتریک چندلر بازی کرده بود که سبب شهرت او شد. او برای این هنرنمایی اش توانست نامزد دریافت جایزه ی اسکار شود. بروکلین هایتز در نیویورک جایی بود که لوکاس هجز در آن به دنیا آمد. مادرش سوزان بروس شاعر و بازیگر و پدرش فیلم نامه نویس و کارگردانی بود که پیتر هجز نام داشت و موفق به نامزدی دریافت جایزه ی اسکار شده بود. لوکاس در فیلم پیام رسان را بکش به سال 2014 بازی کرده بود.

لوکاس هجز

لوکاس هجز

از گفته های او است: شما با کار کردن و تجربه کردن است که می آموزید و یاد می گیرید. مشکل من با والدین ام در سنین بلوغ به این دلیل نبود که نمی توانستم در برابرشان گریه کنم. آن ها دوست داشتند که حال من خوب باشد و همیشه می خواستند که من گریه کنم اما این کار در برابر والدین ام بسیار غیرمعمول و ناراحت کننده بود. برای همین هرگز در برابر آن ها گریه نمی کردم تا این احساس رضایت را به آن ها نداده باشم!

از آثار لوکاس هجز در سینما

دن در زندگی معمولی محصول 2007، آرتور نیومن محصول 2012، روز کارگری محصول 2013، هتل بزرگ بوداپست محصول 2014، بانوی پرنده محصول 2017، بازگشت بن محصول 2018، پسر عسل محصول 2019 و امواج محصول 2019.

آقای هجز ریشه های هنری و مذهبی دارد. والدین او در زمینه ی هنر فعال بودند. مادربزرگ مادری او کارگردان تئاتر و سخنران بود. تا سال 2017 لوکاس هجز در چهار فیلم سینمایی بازی کرده بود که همگی به نوعی نامزد دریافت جایزه اسکار شده بودند. هجز همچنین در تئاتر و تلویزیون هم فعالیت های هنری داشته است. برای مثال در سال 2012 در اثر تلویزیونی اصلاحات بازی کرد.

نژاد او ترکیبی از انگلیسی، آلمانی، ایرلندی و اسکاتلندی است. لوکاس هجز در سال 2016 برای منچستر در کنار دریا نامزد دریافت جایزه ی اسکار شد. این نامزدی سیزده سال بعد از نامزدی پدرش برای فیلم نامه ی درباره ی یک پسر در سال 2002 بود. لوکاس از مدرسه ی سنت آن فارغ التحصیل شد. او در دانشگاه کارولینای شمالی دانشکده ی هنر، تئاتر خواند. او در دوران کودکی برای کسب تجربه و بازیگر شدن در آینده، به عنوان سیاهی لشکر در فیلم دن در زندگی واقعی که ساخته ی پدرش بود بازی کرد!