فین ولف هارد متولد روز بیست و سوم دسامبر سال 2002، بازیگر کانادایی است. او شانزده ساله بوده و 163 سانتی متر قد دارد. آیا شما مقاله ای را که درباره ی میلی بابی براون نوشته شد را خوانده اید؟ در واقع فین ولف هارد و میلی بابی براون به گونه ای با هم مرتبط می شوند زیرا هر دوی آن ها ستاره های سری Stranger Things هستند و هم بازی هم هستند.

این سری از سال 2016 فیلم برداری می شود و به صورت ترکیبی از ژانر علمی تخیلی و ژانر وحشت ساخته می شود. فین ولف هارد واقعا به یک نسل کاملا جدید از بازیگران تعلق دارد، یعنی بازیگران متولد قرن بیست و یکم. بازیگران متولد هزاره ی سوم!

فین ولف هارد

فین ولف هارد بازیگر نوجوان

ولف هارد

سال های اولیه ی زندگی اش را در زادگاه خود ونکوور سپری کرد. او فرزند دوم خانواده بود. والدین او همچنین پسر بزرگتری به نام نیک داشتند. نیاکان ولف هارد از نژاد فرانسه و آلمان بودند. آن ها در دوران دشواریها، به قاره ی دیگری نقل مکان کردند. زمانی که فین بزرگ شد، والدینش او را به یک مدرسه ی کاتولیک فرستادند که ولف هارد هنوز هم در همان مدرسه مشغول به تحصیل است، البته اگر وقت کافی داشته باشد و زمان فیلم برداری خاصی نباشد.

از آثار سینمایی این بازیگر نوجوان می توان به It محصول سال 2017 ، روزهای سگی محصول سال 2018 و در نقش تایلر و هاوارد لاوکرافت و پادشاهی جنون به سال 2018 (صداپیشگی شخصیت هربرت وست) اشاره کرد. فین ولف هارد بیش تر وقت خود را صرف یادگیری مهارت ها و تکنیک های بازیگر می کند. او همیشه می گوید هیچ مرزی برای یادگیری و بهتر شدن وجود ندارد.

با این وجود بازیگر نوجوان از تفریح و سپری کردن وقتی برای خود غافل نمی شود. او با دوستان خود بیرون می رود و گیتار می نوازد. او گفته است که برای شروع روابط با دخترها خیلی جوان است و همیشه به این موضوع می خندد! او هرگونه گمانه زنی درباره ی رابطه ی عاطفی با میلی بابی براون را تکذیب کرده است. همچنین بابی براون عنوان کرده است که پسران هم بازی او در سریال مزبور، چند سالی از او بزرگ تر هستند، آنها دوستان خوبی برای هم می باشند و او نگاه برادرانه به آن ها دارد. ولف هارد درباره ی شبکه های اجتماعی اش گفته است: اینکه هزاران نفر زندگی مرا دنبال می کنند، مرا خوشحال می کند و هم زمان کمی برایم ترسناک است!