فورد در برابر فراری محصول 2019

فورد در برابر فراری محصول 2019 یک درام ورزشی است که به کارگردانی جیمز منگولد ساخته شده است. در این اثر بازیگرانی مانند مت دیمن و کریستین بیل بازی کرده اند. همچنین بازی خوب نوا جوپ را در این فیلم می بینید که بازیگری در رده سنی کودک و نوجوان است و با توجه به مقاله ای که قبلا برای تان در پانیذ نوشته شده است، دیدن این فیلم می تواند برای تان جالب باشد. جوپ در این اثر در نقش پسربچه ای ظاهر شده است که باور دارد پدرش یک قهرمان است.

کرول شلبی که یک طراح خودروی آمریکایی است و کن مایلز که یک راننده ی بی باک مسابقات است، بر آن می شوند تا با قوانین فیزیک به گونه ای سر و کله بزنند تا بتوانند به هر نحوی که شده بهترین و برترین خودروی ممکن را برای کمپانی فورد بسازند. آن ها تصمیم می گیرند تا با خودروهای انزو فراری رقابت کنند و مسابقه دهند. حتی دلایلی شخصی در این قضیه دخیل است که در حوصله ای این جستار نمی گنجد.

در هر حال این رقابت ها پایان چندان خوبی ندارد و می توان پیش بینی کرد که وقتی سائق های شخصی به میان می آیند و هیچ کس حاضر نیست از قدرت خود صرف نظر کند به هر حال اتفاقات ناگواری هم خواهند افتاد!

فورد در برابر فراری محصول 2019

فورد در برابر فراری محصول 2019

فیلم با بودجه ی نود و هفت میلیون دلاری توانست به فروشی معادل با دویست و بیست و پنج میلیون دلار دست پیدا کند. فورد در برابر فراری محصول هالیوود نشان دهنده ی سرسختی ها و لجبازی ها، طمع و خودخواهی های نوع بشر است. گاهی افراد چنان در پی خواسته های خود روانه می شوند که از هیچ کاری در این راه ابا ندارند.

مراسم اسکار و جوایز فورد در برابر فراری محصول 2019

در روز نهم فوریه 2020 و در مراسم اسکار همان سال، فورد در برابر فراری توانست چهار نامزدی برای دریافت جایزه ی اسکار به دست آورد که شامل موارد رو به رو بود: بهترین فیلم،بهترین تدوین، بهترین ویراستاری صدا و بهترین میکس صدا. از این میان جوایز بهترین تدوین و بهترین ویراستاری صدا به این اثر تعلق گرفت.

تماشای فورد در برابر فراری محصول 2019 را به همه ی دوستانی که علاقه مند به درام های ورزشی هستند توصیه می کنیم و امیدواریم که شما عزیزان پس از تماشای این اثر نظرات ارزشمند تان را برای ما ارسال نمایید تا پانیذی های دیگر هم از آن ها استفاده کنند. همچنین ازشما دعوت می کنیم که سایر مقالات این وبسایت را مطالعه فرمایید.