غیره منتظره محصول 2019

غیره منتظره محصول 2019 یک درام بیوگرافی به کارگردانی جی روچ است. شارلیز ثرون، نیکول کیدمن و مارگو رابی بازیگران اصلی این فیلم هستند. مدت زمان فیلم 108 دقیقه، بودجه ی ساخت آن 32 میلیون دلار و فروش آن 58 میلیون دلار بوده است. در مراسم اسکار 2020، که در تاریخ نهم فوریه برگزار شد، سه نامزدی برای دریافت جایزه برای غیره منتظره به دست آمد. این نامزدی ها شامل بهترین بازیگر زن برای شارلیز ثرون، بهترین بازیگر زن در نقش مکمل برای مارگو رابی و بهترین آرایش و طراحی مدل مو برای کازو هیرو، آن مورگان و ویوین بیکر بود. از این میان کازو هیرو و همکارانش بودند که موفق به کسب جایزه شدند. همچنین در جوایز AACTA که در روز سوم ژانویه 2020 برگزار شد، مارگو رابی توانست برنده ی جایزه ی بهترین بازیگر زن در نقش مکمل بین المللی شود.

غیرمنتظره محصول 2019

غیرمنتظره محصول 2019

داستان فیلم غیره منتظره محصول 2019

درباره ی یک رسوایی است که ریشه در رخدادهای واقعی دارد. پیرنگ فیلم درباره ی رسوایی های اخلاقی است که Fox News را به محیطی ناامن و آلوده تبدیل کرده است. محیطی که آرامش زنان را از آن ها می گیرد و هر لحظه ناراحتی و اندوه جدیدی را برایشان رقم می زند. گروهی از زنان که در این شبکه ی تلویزیونی مشغول به کار هستند، علیه راجر ایلز اقدام به شورشی می کنند که پرده از فضای مسمومی برمی دارد که او ایجاد کرده بود. این جنبش در سرتاسر دنیا طنین انداز می شود. اولین زن گرچن کارلسون است و بعد از او مگن کلی و بسیاری از زنان دیگر، راجر را به اتهامی مشابه محکوم می کنند.

در راتن تومیتوز تایید 70 درصدی برای غیره منتظره محصول 2019 به دست آمد و این نتیجه حاصل از 298 آزمون بود. غیره منتظره از داشتن بازیگران قوی بهره مند می شود و موضوعی را بررسی می کند که ارزشش را دارد. اما در مجموع تلاش فیلم برای پرداختن عمیق تر به موضوع بی نتیجه است و همچنان در سطح باقی می ماند. غیره منتظره درباره ی فروختن است. فروختن صداقت و سایر ارزش های انسانی. فیلم نامه ی غیره منتظره، سرعتی کارتونی دارد که بیش تر برای یک فیلم در ژانر کمدی سیاه مناسب است. به دلیل اینکه داستان فیلم واقعی بود، تلاش زیادی برای ایجاد شباهت بین بازیگران و شخصیت های اصلی این واقعه صورت گرفت و جوایز زیادی در زمینه ی آرایش و مدل مو برای فیلم به دست آمد.