عطر یک زن محصول 1992

عطر یک زن محصول 1992 یک اثر در ژانر درام و کمدی است که با بازی فوق العاده ی آل پاچینو به یکی از خاطره انگیزترین فیلم های تاریخ هالیوود تبدیل شده است. کارگردان این اثر مارتین برست نام دارد.

داستان عطر یک زن محصول 1992

ماجرا از این قرار است که فرانک یک کلنل بازنشسته ی ارتش آمریکا است که بینایی خود را در خلال دوران خدمت خود ازدست داده و حالا عصبی و تحریک پذیر شده است. کسی نمی تواند با او کنار بیاید چون بداخلاق و تندخو است. چارلی که پسر دبیرستانی 17 ساله است، تلاش می کند به کالج راه یابد. او که می خواهد کاری پیدا کند تا بتواند برای تعطیلات کریسمس بلیط بخرد و به خانه برگردد، به عنوان همراه و دستیار فرانک استخدام می شود. البته این این استخدام کوتاه مدت است و در پایان قرار است فرانک 300 دلار به وی بپردازد.

خواهرزاده ی فرانک که مسئول مصاحبه و استخدام چارلی بود، به او اطلاع نداد که فرانک قرار است این تعطیلات چند روزه را در نیویورک سپری کند. در هر حال خواهرزاده به همراه همسر، دختر و پسرش به مسافرت می روند و چارلی را با فرانک بدعنق(!) تنها می گذارند. فرانک که چمدان خود را بسته، چارلی را به اجبار به فرودگاه می برد و از آن جا مسیر فیلم عطر یک زن محصول 1992 رسما شروع می شود که شامل همراهی توام با ترس چارلی در ماجراجویی های گستاخانه ی فرانک است.

اما نکته ای که وجود دارد، این است که در پایان فیلم، چارلیِ پس از همراهی با فرانک را داریم که نسخه ای کاملا پخته تر و بالغ تر از خود او می باشد. گرچه گاهی اوقات سختی هایی متوجه چارلی می شود اما در مجموع از این که از کوله بار تجربه های فرانک در زندگی استفاده می کند، لذت می برد. فرانک چارلی را با دنیای زن ها، رقص تانگو و نحوه ی رفتار یک جنتلمن آشنا می کند.

عطر یک زن محصول 1992

عطر یک زن محصول 1992

حس و احساس های تقویت شده!

فرانک به دلیل نابینا بودن در سایر حس و احساس ها بسیار قوی است و می تواند عطر زن ها را با نام دقیق آن شناسایی کند! او می تواند از طریق عطر یک زن، به شکل ظاهری، رنگ چشم ها و حتی سن او پی ببرد. در سکانس تانگوی عطر یک زن اثر 1992، فرانک با یک دختر بیست و دو ساله که در رستوران منتظر دوست پسرش است، رقص زیبا و حرفه ای تانگو می کند، و خود دخترک و چارلی را به شگفتی وامی دارد. تماشای عطر یک زن محصول 1992 را به همه ی علاقه مندان ژانر درام و کمدی توصیه می کنیم.