سیدنی سوئینی

سیدنی سوئینی متولد دوازدهم سپتامبر 1997 بازیگر آمریکایی است. او برای بازی در سریال تلویزیونی همه چیز بد است! در سال 2018، به شهرت گسترده ای دست یافت. او در واشنگتن به دنیا آمد. خانواده ی او شامل یک پدر مشغول در زمینه ی پزشکی، یک مادر وکیل و یک برادر به نام ترنت می باشد.

سیدنی بچه ی متفاوت و جالبی بود. علایق او در دبیرستان به جای رقص و آواز بیشتر به جنگیدن ارتباط داشت. در سال های کودکی، این بازیگر جوان از برخی از تست های بازیگری مطلع شد و به همین دلیل به بازیگری علاقمند شد. او تلاش کرد خانواده را راضی به حمایت از خودش کند و همین طور یک برنامه ی پنج ساله را تنظیم کرد. والدین او با ایده ی دخترشان موافقت کردند و به لس آنجلس رفتند. آن ها خیلی زود یک هماهنگ کننده ی امور بازیگری برای سیدنی پیدا کردند.

سیدنی سوئینی

سیدنی سوئینی

سیدنی سوئینی و زندگی خصوصی

در مورد زندگی خصوصی، سوئینی بسیار حساس و محافظه کار است. اما در نهایت یک ویدئو در اینستاگرام خود انتشار داد در حالی که نشان می داد با مایکل فیتزجرالد وارد رابطه شده است. آن ها از زمانی که سیدنی سیزده ساله بود با هم دوست معمولی بودند اما الان به نظر می رسد که فیتزجرالد دوست پسر او شده است!

اگر بخواهیم از تحصیلات سیدنی سوئینی بگوییم، او اکنون در حال گذراندن سال سوم کالج به صورت آنلاین است. از اثرهای او می توان به موارد رو به رو اشاره کرد: ذهن های مجرم محصول 2009، فرشته ها در استارداست محصول 2014، بچه ی رزمی کار محصول 2015، دروغگوهای کوچک جذاب محصول 2017، اشیای نوک تیز محصول 2018، زیر دریاچه ی نقره ای محصول 2018، داستان خدمتکار محصول 2018.

حرفه ی بازیگری برای سیدنی سوئینی زمانی شروع شد که در سریال های قهرمانان و ذهن های مجرم بازی کرد. اما اتفاقات جذاب در سال 2018 افتاد که در نقش امالین آداریو در سری همه چیز بد است بازی کرد. در آن سریال سیدنی سوئینی زندگی یک دانش آموز را به تصویر کشیده بود.

در همان سال سیدنی سوئینی، توانست در مینی سریال اشیای نوک تیز و در نقش آلیس بازی کند. اول قرار بود نقش کوچکتری به این بازیگر جوان داده شود اما بعد، کارگردان حسابی از بازی او خوشش آمد و تصمیم گرفت کاراکتر او را در بسیاری از سکانس ها بگنجاند. برای بازی در نقش آلیس، سیدنی سوئینی به مراکز روانپزشکی رفت و اطلاعاتی درباره ی دخترانی به دست آورد که مشکلات روانی داشتند.