سالت محصول 2010

سالت محصول 2010 یک اثر اکشن هیجان انگیز به کاگردانی فیلیپ نویس و نویسندگی کرت ویمر است. سالت با درخشش آنجلینا جولی و مهارت های ویژه اش در بازی این دست از فیلم های سینمایی، به اثری درخشان و زیبا تبدیل شده است.

تهیه کنندگی سالت بر عهده ی لورنزو دی بوناونتورا و سانیل پرکاش بوده است. جیمز نیوتون هاوارد موسیقی فیلم را ساخت و رابرت الزویت آن را فیلمبرداری کرد.

سالت 

در سال 2010 و در روز نوزدهم جولای در هالیوود و در تاریخ بیست و سوم جولای همان سال در کل ایالات متحده اکران شد. مدت زمان فیلم صد و چهار دقیقه بوده و بودجه ای برابر با صد و ده میلیون دلار در بر داشته است. با این حال سالت در گیشه بسیار موفق بود و توانست بیش از دویست و نود و سه میلیون دلار به فروش برسد.

سالت محصول سال 2010

آنجلینا جولی در فیلم سینمایی سالت محصول سال 2010

داستان از این قرار است که ایولین سالت (آنجلینا جولی) یک مامور عالی رتبه ی سیا است که در نزد همگان از اعتبار و احترام فراوانی برخوردار است. در این میان کارفرمای او تد وینتر نیز هست که او را بسیار قبول دارد. ناگهان جاسوسی روسی به دفتر آن ها مراجعه می کند و اطلاعات بسیار حیاتی ای را در اختیار آن ها قرار می دهد:

رئیس جمهور روسیه قرار است در سفری که به نیویورک دارد، ترور شود. این سفر برای شرکت در یک مراسم خاکسپاری انجام می شود. نام تروریست او ایولین سالت است! سالت که درباره ی سلامتی همسر خود نگران است، کسی که نمی تواند با او ارتباط بگیرد، با پای پیاده شروع به فرار می کند.

در ابتدا وینتر باور نمی کند که چنین چیزی صحت داشته باشد اما رفتارهای سالت در ادامه او را به شک و تردید می اندازد. به راستی ایولین سالت که بود و چه می خواست؟ شما می توانید فیلم را تماشا کنید!

بازی آنجلینا جولی در فیلم سالت محصول 2010 بسیار درخشان است.

زنی تیزهوش، قوی، جذاب و در عین حال بسیار احساساتی. زنی که مبارزی ممتاز و باهوش است و همزمان برای همسرش، همراه و همراز خوبی هم هست. آنجلینا جولی از همان ابتدای آغاز بازیگری، مهارت های خود را در فیلم های اکشن گوناگونی نشان داده بود.

آثاری مانند لارا کرافت 1، لارا کرافت 2 و آقا و خانم اسمیت، همگی نشان از توانمندی های خارق العاده ی این بازیگر در زمینه ی فیلم های اکشن و ماجراجویانه داشتند. بخش بزرگی از موفقیت فیلم سالت علاوه بر فیلم نامه ی بسیار قوی، داستان جذاب و کارگردانی هوشمندانه، با بازی فوق العاده ی آنجلینا جولی به دست آمده است.