ساشا پیترسه بازیگر
07
ژوئن

ساشا پیترسه

ساشا پیترسه متولد هفدهم فوریه 1996 بازیگر بیست و سه ساله ای است که در آفریقای جنوبی متولد شد. ساشا پیترسه همان بازیگری است که در مجموعه ی دروغگوهای کوچولوی زیبا نقش آلیسون را بازی کرده بود که رازآلوده ترین کاراکتر مجموعه بود. ساشا پیترسه کار بازیگری را از تبلیغات کم اهمیت و اپیزودهای کوچک و کوتاه مجموعه ها آغاز کرد. او عاشق مسیری است که در آن قرار دارد و حتی مسائل سلامتی هم نمی تواند او را از ادامه ی مسیر بازدارد!

والدین ساشا،

آکروبات های حرفه ای بودند که به سرعت متوجه استعداد فرزند خود شدند. برای همین به سرعت به لاس وگاس نقل مکان نمودند تا دخترشان بتواند حرفه ی بازیگری را با راحتی بیشتری ادامه دهد و دنبال کند. این دختر چشم آبی که موهای قهوه ای دارد، از سن چهارسالگی توانست توجه تولیدکننده ها را به خود جلب کند. مجموعه ی امورات خانوادگی توانست اولین نقش مهم ساشا را برای او به ارمغان آورد: بازی در نقش بوفی دیویس.

ساشا پیترسه بازیگر
ساشا پیترسه

از همان زمان بود که ساشا پیترسه به طور جدی در عرصه ی هنر فعالیت می کند. از آثار او در سینما می توان به موارد رو به رو اشاره کرد: هوایی که استنشاق می کنم محصول 2007 در نقش ساروی جوان، موفق باشی چاک محصول 2007 در نقش آنیشا کارپنتر جوان، مردان ایکس محصول 2011 در نقش دختر نوجوان، G.B.F محصول 2013 در نقش فاست بروکز و لیست افتخاری محصول 2018 در نقش ایزابلا واکر.

از آثار ساشا پیترسه در تلویزیون:

امورات خانوادگی محصول 2002-2003 در نقش بوفی دیویس (نقش اصلی)، خانه محصول 2005 در نقش اندی، کلیر محصول 2007 در نقش مگی بانیون،  بدون هیچ ردی محصول 2009 در نقش دافنه استیونز. رقص با ستارگان محصول 2017 در نقش خودش. فعالیت های هنری مستمر و استعداد ذاتی ساشا پیترسه در طول این سال ها در کنار تلاش های فراوانش توانست نامزدی های زیادی برای دریافت جوایز مختلف برای او به ارمغان آورد. از آن میان می توان به جوایز هنرمند جوان اشاره کرد. در سال 2003 برای مجموعه ی امورات خانوادگی، ساشا پیترسه برنده ی جایزه ی بهترین بازیگر زن ده ساله و به پایین شد. پیترسه متاهل است و همسر او هادسن شیفر نام دارد. آن ها در سال  2018 و در ایرلند با هم ازدواج کردند.