زک افران
11
ژانویه

زک افران

زک افران زاده ی هجدهم اکتبر 1987 در آمریکا از ستارگان جوان سینمای هالیوود است. نام کامل او زاخاری دیوید الکساندر افران می باشد. اگرچه او  قدی معادل با صد و هفتاد و سه سانتی متر دارد و به عنوان یک مرد چندان بلند محسوب نمی شود اما داشتن یک چهره ی جذاب در موفقیت او نقش بیش تری داشته است.

پدر او، دیوید افران، مهندس برق قدرت در نیروگاه و مادرش استارلا بسکت خانه دار هستند. پدر و مادر زک دارای اصالت یهودی می باشند. زمانی که زک افران شش ساله و برادرش یک ساله شد، خانواده ی آن ها به شهرستانی در کالیفرنیا نقل مکان کردند. مثل همه ی هم سن و سالانش، زک در مدرسه ای معمولی ثبت نام کرد. اما استعداد خوانندگی زک او را از بقیه متمایز می کرد. به این ترتیب دیگران به او حسودی می کردند.

در ادامه والدین او تصمیم گرفتند

که استعداد موسیقی زک را شکوفا کنند. برای همین او را در مدرسه ی موسیقی ثبت نام کردند. افران در دوران مدرسه کار اجرا را شروع کرد و در همان دوران نقش های کوچکی را بازی می کرد. وقتی زک یازده ساله شد، در یک نمایش به نام کولی بازی کرد. این نمایش نود بار اجرا شد. این گونه بود که زک افران کار بازیگری را رسما شروع کرد.

زک افران
زک افران

زک، در این سال ها فیلم های زیادی بازی کرده است که خیلی از آن ها را نوجوانان بسیار دوست دارند. او توانسته است محبوبیت فراوانی را در میان مخاطبان هالیوود به دست بیاورد. برخی از آثار سینمایی او عبارت اند از: دنیای ملیندا (2003)، اسپری مو (2007)، من و اورسون ولز (2008)، دوباره 17 (2009)، شب سال نو (2011)، خوش شانس (2012)، به هر قیمتی (2012)، پارکلند (2013)، آن لحظه ی شرم آور (2014)، همسایه ها (2014)، ما دوستان تو هستیم (2015) و بابابزرگ کثیف (2016).

در حال حاضر ستاره ی هالیوود در اوج محبوبیت و در دوران درخشش خود است. این روزها او به شدت روی بدن خود کار می کند و حسابی ورزیده شده است. او همچنین وزن خود را پس از فیلم بابابزرگ کثیف افزایش داده است. طرفداران زک افران دنبال این هستند که بدانند او دقیقا از چه رژیم تغذیه ای و برنامه ی ورزشی پیروی می کند که توانسته است به این درجه از جذابیت بدنی دست پیدا کند! زک افران تا کنون از طریق بازی در هالیوود توانسته است درآمدی معادل با 5.8 میلیون دلار داشته باشد.