ریچل ازدواج می کند محصول 2008

ریچل ازدواج می کند محصول 2008 یک درام غمبار به کارگردانی جاناتان دمی است که با بازی آن هثوی، به داستان بدبختی و فروپاشی یک خانواده می پردازد. ریچل ازدواج می کند افسردگی را در انواع اشکال آن و بهترین شکل به نمایش می گذارد.

داستان ریچل ازدواج می کند محصول 2008

داستان از این قرار است که کیم (آن هثوی) برای مدتی از آسایشگاه فاصله می گیرد تا در جشن عروسی خواهر بزرگترش (ریچل) شرکت کند. در ادامه ی فیلم معلوم می شود سال ها پیش کیم موجب مرگ برادرش شده. پس از آن خودش به آسایشگاه روانی رفته، مادر خانواده طلاق گرفته و پدر خانواده با زن دیگری ازدواج کرده است. کیم در زمانی که فاجعه رخ داده یک معتاد بوده و برای همین از مادرش خشم زیادی دارد که چرا برادرش را به او سپرده. کیم در جلسات درمان گروهی که برای معتادان برگزار می شود شرکت می کند.

"<yoastmark

پس از بازگشت کیم به خانه، پدرش مراقبت های وسواسی درباره ی او را شروع می کند که سبب اعتراض ریچل به عنوان عروس می شود. ریچل می خواهد برای یک روز هم شده کانون توجه باشد و اعضای خانواده همگی به فکر سلامتی و راحتی کیم نباشند. کم کم اختلاف نظر و دعواهای بین دو خواهر بالا میگیرد. آن ها به هم توهین می کنند و تقریبا هر حرفی را به هم می زنند!

دعوا با مادر و آشپزی های پدر

در ادامه کیم با مادرش دعوا می گیرد. مادر به صورت او مشتی می زند و کیم هم متقابلا مشتی نثار مادر می کند! پدر خانواده اضطراب های خود را با سرخ کردن انواع سوسیس، کالباس و ژامبون(!) به گونه ای رفع می کند و مدام تلاش دارد اعضای خانواده وعده ای را پس از وعده ی دیگر بخورند تا شاید تسکینی بر غم هایش باشد.

ریچل به جای اینکه کیم را به عنوان ساقدوش خود انتخاب کند، از دوستش برای این کار دعوت می کند که این هم منجر به رنجش فراوان کیم می شود. کیم از این ناراحت است که همه ی افراد به گونه ای به او نگاه می کنند که گویی قرار است خانه را آتش بزند.

کیم افسرده است. ریچل افسرده است. پدر خانواده و مادری که رابطه ی عاشقانه ی جدیدی را آغاز کرده هم همگی افسرده هستند. هیچ کدام از آن ها به معنای واقعی با مرگ برادر خانواده کنار نیامده اند و برای همین نه ازدواج ریچل و نه هیچ اتفاق دیگری نمی تواند سرپوشی برای فاجعه ای باشد که سال ها پیش خانواده را از هم پاشید.

ریچل ازدواج می کند محصول سال 2008 می تواند نمایانگر خشم و غم باشد، بیماری هایی که در جامعه به فراوانی یافت می شوند.