رنه زلوگر

رنه زلوگر زاده 25 آوریل 1969 در آمریکا از بازیگران هالیوود است. شاید فیلم خاطرات بریجت جونز را دیده باشید و با بازی خوب رنه زلوگر در ژانر کمدی آشنا باشید. زلوگر در تگزاس و در شهر کوچکی به نام کتی به دنیا آمد. این شهر در نزدیکی هاستون قرار دارد. پدرش امیل اغیش زلوگر مهاجری از سوئیس بود و به عنوان مهندس برق کار می کرد. مادرش آیرین اندریاسن از اهالی نروژ بود و به عنوان پرستار مشغول به کار بود. این خانواده همچنین پسر بزرگتری به نام درو داشتند. درو بعدها به یک تاجر تبدیل شد. بچه ها نام خانوادگی شان را از املای سوئیسی به آمریکایی تغییر دادند اما والدین تحت همین نام ماندند!

رویای کودکی رنه زلوگر

رنه ی کوچک همیشه رویای بازیگر شدن را در سر می پروراند. در سال های مدرسه وارد استودیو درام شد و در دوره های ژیمناستیک ثبت نام کرد. بعد از پایان سال های دبیرستان به دانشگاه تگزاس رفت و در رشته ی درام فارغ التحصیل شد. سپس مسیر خود را به سوی هالیوود پیش گرفت تا برای خودش جایگاهی دست و پا کند. اولین تلاش او با شکست مواجه شد و رنه به خانه برگشت. اما این دختر حاضر نبود از رویای خود دست بکشد.

رنه زلوگر

رنه زلوگر

او در تمام تست های بازیگری و انتخاب بازیگر در هاستون شرکت کرد. همزمان در یک کافه ی جاده ای به عنوان گارسون مشغول به کار شد. او اپیزودهای کوچکی در پروژه های مختلف به دست آورد و کم کم کار بازیگری را آغاز کرد. اما این ها رنه زلوگر را راضی نمی کردند و هنوز به پروژه هایی که واقعا می خواست دست نیافته بود. رنه زلوگر ملاقاتی با متیو مکانهی داشت و منجر شد که متیو او را راضی کند که بار دیگر به لس آنجلس برود و شانس خود را بیازماید. به این ترتیب مسیر زندگی این دختر تغییر کرد و به هر چیزی که می خواست رسید.

روابط

بسیاری از روابطی که رنه زلوگر داشت با افراد مشهور و معروف بود. یکی از جدی ترین این روابط نامزدی با جیم کری در سال 1999 بود. با این حال این رابطه پس از یک سال به پایان رسید. زلوگر همچنین رابطه ای با یک موسیقیدان به نام جک وایت داشت. نفر بعدی بردلی کوپر بود! خانم زلوگر برنامه های کاری خود را به شکلی منعطف برنامه ریزی می کند تا هر زمان که می خواهد استراحت کند. گفته می شود رنه زلوگر بیش تر از یک بار تحت عمل جراحی پلاستیک قرار گرفته تا جایی که طرفداران می گویند شناختن او غیرممکن شده بود! اما خود این بازیگری عنوان کرده که هیچ وقت عمل نکرده.