رفی کسیدی بازیگری هفده ساله است که شهر زادگاه او منچستر در انگلیس است. او در خانواده ای هنری متولد شد. خواهر بزرگتر او گریس به همراه برادرانش فینی و موسی بازیگر هستند. با این حال رفی بازیگری را در هفت سالگی شروع کرد، نه زودتر. شروع کار هنری برای او کاملا اتفاقی بود.

رفی بیرون منتظر بود تا تست بازیگری برادرش فینی به اتمام برسد که یکی از اعضای گزینش آمد و از او خواست که او هم در تست شرکت کند. پس از آن بود که دخترک در فیلم تلویزیونی آنفولانزای اسپانیایی بازی کرد. در آن اثر رفی کسیدی در نقش دختری در حال مرگ به نام الن ظاهر شد. دو سال بعد رفی توانست در پنج اپیزود از سری تلویزیونی خیابان برینکبرن بازی کند و در نقش نورا ظاهر شود.

رفی کسیدی روز دوازدهم نوامبر سال 2001 به دنیا آمد. 

رفی کوچکترین فرزند یک خانواده ی پرجمعیت هفت نفره است. رفی کسیدی در حال برنامه ریزی است تا پس از اتمام مدرسه در کنار بازیگری بتواند به عنوان طراح مد کار خود را شروع کند. این بازیگر نوجوان در اوقات فراغت خود دوست دارد گریم های خاص جلوه های ویژه را برای خودش و خواهر و برادرانش انجام دهد. او برای فیلم تومارولند رانندگی را یاد گرفت و چندین ماه تحت تعلیم هنرهای رزمی بود. رفی کسیدی عنوان کرده است که علاقه ای به شبکه های اجتماعی ندارد و ترجیح می دهد در دنیای واقعی با دوستانش صحبت کند. در حال حاضر رفی در انگلیس زندگی می کند اما تمایل دارد در ادامه به ایالات متحده مهاجرت کند.

رفی کسیدی بازیگر

رفی کسیدی در دوران کودکی

زمانی که فیلم برداری تومارولند تمام شد،

جورج کلونی (که شما می توانید در مقاله ای در همین سایت با او آشنا شوید)، یک دستبند الماس به رفی هدیه داد.  از آثار او در سینما می توانیم به موارد رو به رو اشاره کنیم: سایه های تاریک محصول 2012 که در این اثر جانی دپ هم بازی کرده است، سفیدبرفی و شکارچی محصول 2012، هیولا محصول 2013، تومارولند محصول 2015، متحد محصول 2016.

بربری و شنل از برندهای مورد علاقه ی این ستاره ی جوان هستند. او دستپخت مادرش را به غذاهای دیگر ترجیح می دهد. کسیدی در اوقات فرغت خود تماشای تئاتر را بسیار دوست دارد و اگر شانس به او روی بیاورد تمایل دارد خودش این تجربه ی خوب را داشته باشد. رنگ موهای او قهوه ای و رنگ چشمانش آبی است. او به گرگ ها علاقه ی زیادی دارد!