ربل ویلسون

ربل ویلسون زاده دوم مارس 1980 در سیدنی استرالیا بازیگر هالیوود است. او همچنین کمدین، فیلم نامه نویس و تهیه کننده است. خانم ویلسون یکی از معدود ستاره های هالیوود است که این همه راه از استرالیا به عنوان یک قاره ی دوردست آمد و موفق شد در هالیوود پیروز شود و جایگاهی برای خود بیابد. و مهم ترین نکته این که ربل ویلسون توانست این همه اضافه وزن را رسما به میلیون ها دلار پول تبدیل کند، موضوعی که معمولا اتفاق نمی افتد!

می توان گفت ربل ویلسون، موفقیت خود را مدیون استایل نامیزان خود بوده است. او 107 کیلوگرم وزن داشت اما اخیرا آن را کاهش داده است. در کنار این وزن بالا تنها 159 سانتیمتر قد دارد. البته باید شوخ طبعی ربل را هم در موفقیت او تاثیر گذار بدانیم. ویلسون به سرعت توانست جایگاه خود را در ژانر کمدی پیدا کند و ستاره ی بسیاری از فیلم های مربوطه مانند Pitch Perfect، Bachelorette و ساقدوشان عروس باشد. ربل ویلسون، ثروتی معادل با 16 میلیون دلار دارد.

ربل ویلسون پس از کاهش وزن

ربل ویلسون پس از کاهش وزن

بازیگر شدن اجباری!

 ویلسون خواهران و برادران زیادی دارد. این بازیگر زیبا دو خواهر به نام های لیبرتی و آنالیز و یک برادر به نام Ryot دارد.  والدین ربل ویلسون از طریق فروش محصولات حیوانات گذران زندگی می کردند. این دختر همیشه در دوران کودکی و نوجوانی از ظاهر خود خجالت می کشید و از این ناراحت بود که والدین اش همیشه نگران بودند مبادا با این وضعیت ظاهری در آینده مقبولیت اجتماعی نداشته باشد. در همین بهبوهه بود که مادر دخترش را در کلاس های آموزش بازیگری کودکان ثبت نام کرد. البته این حرکتی بدون رضایت ربل بود. ربل در ماشین بود و گریه می کرد. او دوست نداشت در این دوره ها شرکت کند اما مادرش با اجبار گفت: دو ساعت بعد دنبالت میام!

تبدیل شدن یک دختربچه ی خجالتی به دختری با اعتماد به نفس در چهارده سالگی اتفاق افتاد. در همان زمان خانم ویلسون تصمیم گرفت پیش از آنکه خیلی دیر شود به یک شخصیت خوب تبدیل شود و دقیقا همین کار را هم کرد. ربل ویلسون معمولا لبخندی زیبا دارد و برای داشتن لهجه ی استرالیایی و استایلی انحنادار معروف است. او همچنین معمولا در نقش کاراکترهای خودمحور ولی دوست داشتنی همراه با شوخ طبعی فراوان بازی می کند. خانم ویلسون از طریق لیلیان دیزنی فامیل دور(!) والت دیزنی محسوب می شود. تماشای فیلم های این بازیگر متفاوت را به شما توصیه می کنیم تا از شوخ طبعی او در بازی هایش لذت ببرید.

درباره ی جانی دپ بخوانید.