راس باتلر

راس باتلر زاده ی 17 ماه می 1990 در سنگاپور از بازیگران جوان هالیوود است که اغلب در نقش پسرهای دبیرستانی ظاهر می شود. اگر سریال 13 Reasons Why را دیده باشید، بازی خوب راس باتلر را دیده اید. او یک ستاره ی نوظهور و بلندپرواز است که به عنوان مرد جوان بااستعداد شناخته می شود و هواداران زیادی هم دارد.

کودکی

راس فلمینگ باتلر از نژاد ترکیبی برخوردار است. پدر او ریشه های انگلیسی و هلندی و مادرش ریشه های چینی و مالزی دارد. راس به شدت baby face است و با این که سی ساله شده، هنوز هم در نقش پسران نوجوان به ایفای نقش می پردازد. او شهروندی آمریکا را دارد چرا که مادر به ایالات متحده نقل مکان کرد و پسرک را به تنهایی بزرگ کرد. پدر خانواده را ترک کرد و راس باتلر کوچک در ویرجینیا به مدرسه رفت.

او در سال 2008 وارد دانشگاه اوهایو شد تا شیمی بخواند اما علاقه ی مرد جوان به علوم تنها به مدت یک سال دوام آورد! باتلر دانشگاه را ترک کرد و به لس آنجلس رفت چون کاملا بر این باور بود که باید بازیگر شود. او در لس انجلس در کلاس های بازیگری شرکت کرد و بالاخره توانست موفق شود و نقش های ریز و درشتی را به دست آورد.

راس باتلر

راس باتلر

جذاب بی حاشیه!

حواشی زیادی پیرامون زندگی راس باتلر وجود ندارد. نه به این دلیل که مرد جوان رازآلود است و از زندگی اش نمی گوید، بلکه به این دلیل که هیچ حاشیه ای ندارد! اول از همه راس باتلر اعلام کرده بود که نمی خواهد با وارد شدن به رابطه، شغل خود را نادیده بگیرد. حتی زمانی که کار بازیگری اش رونق گرفت، باز هم راس با هیچ دختری دوست نشد. گرچه احساس خوبی به این موضوع ندارد. به گفته ی خود او در مجرد بودن و تنهایی هیچ نکته ی مثبتی وجود ندارد و حتی به فالوئر های خود در اینستاگرام گفت که می خواهد دوست یابی آنلاین داشته باشد!

او 12 سگ خانگی دارد که فکر می کند زندگی با آن ها به اندازه کافی رضایت بخش نیست. راس باتلر استعدادهای فراوان و سرگرمی های متعددی دارد. او گیتار آکوستیک می نوازد و همزمان می خواند. نوا سنتینئو از دوستان صمیمی اوست که به دلیل بازی در فیلم های مشترک این دوستی شکل گرفته است. راس 191 سانتی متر قد دارد و به علت ورزش مداوم بدنی ورزیده و خوش استایل دارد. از آثار او می توان به موارد رو به رو اشاره کرد: دو اتاق خواب، جرایم سنگین و گرگ نوجوان.