دور ماندن از خون آشام ها

اگر بازیگرانی هستید که به تازگی دوره های آموزشی را در اکادمی پانیذ به پایان رسانده اید، ممکن است این جا و آن جا برای تست های بازیگری دعوت شوید و یا خودتان مستقلا این کار را انجام دهید. می خواهیم به موضوع بسیار مهم حفظ آرامش در روز تست بازیگری و دور ماندن از خون آشام ها بپردازیم! اول از همه بدانید که تست های بازیگری می توانند اضطراب آور و استرس زا باشند و از آن جایی که شرکت در این دست از تست ها برای هر بازیگری لازم است، باید نحوه ی درست برخورد با آن را بدانیم و در روز تست بازیگری آرامش حداکثری خود را داشته باشیم. مخصوصا بار روانی این رویداد زمانی زیاد می شود که شما واقعا و از صمیم قلب می خواهید که این نقش را به دست آورید. در این جا به نکته ی دور ماندن از خون آشام ها اشاره می کنیم که از آن طریق بتوانید بر موضوع حفظ آرامش در روز تست بازیگری مسلط باشید.

دور ماندن از خون آشام ها

دور ماندن از خون آشام ها

از خون آشام ها دور بمانید!

از خون آشام ها دور بمانید! می خواهید بدانید که خون آشام های تست بازیگری چه کسانی هستند؟ تمام افرادی که در اتاق انتظار برای تست بازیگری نشسته اند. آن ها منابع بزرگی از احساسات و امواج منفی را به سوی شما پرتاب می کنند. آن ها مانند گلوله های آتشینی هستند که نمی توانید از هرم وجودشان در امان بمانید. خون آشام ها امواج عصبی و نگران شان را با شما به اشتراک می گذارند و مدام سعی دارند که مکالمه های بی فایده با شما داشته باشند! آن ها احساسات و باورهای مثبت شما را می ربایند. بنابراین هر آنچه درتوان دارید برای دور ماندن از آن ها انجام دهید. به این دلیل که شما نمی خواهید تست خود را فقط به خاطر هم نشینی با آن ها خراب کنید.

برای این کار تلاش کنید تا از اتاق انتظار خارج شوید و در راهرو یا سالنی دیگر منتظر بمانید تا نوبت تان فرا برسد. همین طور می توانید گوشه ای از سالن انتظار را انتخاب کنید که کسی نتواند مزاحم تان شود. اگر بر حسب تصادف این خون آشام ها آشنا یا دوست شما باشند، اصلا نترسید و خیلی محترمانه به آن ها بگویید که تصمیم گرفته اید ساکت و متمرکز بمانید تا تست خوبی داشته باشید. آن ها باید شما را درک کنند. سپس به سرعت محدوده را ترک کرده و به فضایی با جو مثبت تر بروید. به این ترتیب می توانید همه ی انرژی و توجه تان را برای ملاقات با کارگردان حفظ کنید. مهم است که با احساسات مثبت وارد اتاق شوید و لبخند به لب داشته باشید.

بیشتر بخوانید!