دنیل کمپبل
17
سپتامبر

دنیل کمپبل

دنیل کمپبل متولد سی ام ژانویه 1995 در شیکاگو بازیگری از ایالات متحده است. آیا شما فیلم مجلس رقص محصول 2011 را دیده اید؟ در آن اثر دنیل کمپبل در نقش یکی از بچه های سال دوم دبیرستان ظاهر شده بود که با مسائل و چالش هایی در زمینه ی ارتباطات خود مواجه بود. در واقع او بر سر دوراهی انتخاب یکی از دو نفری که خواهان دوست شدن با او بودند، مانده بود.

کمپبل توانسته بود تردیدهای یک دانش آموز دبیرستانی را به بهترین شیوه نمایش دهد. زمانی که دنیل به دنیا آمد والدین او در زمینه ی مدیریت سرمایه های املاکی مشغول به کار بودند. برای مدتی دختر کوچک در سنگاپور زندگی کرد. در آن دوران خانواده اش در حال تغییر شرایط کاری خود بودند. پدر و مادر این خانواده همچنین صاحب فرزند پسری به نام جانی شدند که کوچکتر از دنیل بود. بچه ها همیشه با هم دوست بودند و هنوز هم روابط خوب خود را حفظ کرده اند.

در یک مصاحبه مادر دنیل کمپبل

که دخترش در سنین پایین معروف شده بود، عنوان کرد که دنیل قصد دارد تحصیلات خود را در دبیرستان ادامه دهد. والدین او بر این باور بودند که داشتن حریم خصوصی شخصی و داشتن فرصتی برای تحصیل برای یک نوجوان بسیار مهم است. آن ها همچنین از خبرنگاران درخواست کردند که نام دبیرستان دخترشان فاش نشود تا اینکه حریم خصوصی او تا حدودی حفظ شود.

دنیل کمپبل
دنیل کمپبل با زیبایی خاص خود

زمانی که کمپبل یک دختربچه ی یازده ساله بود، به همراه مادر خود به سالن زیبایی رفته بود تا هر دو بتوانند موهای خود را کوتاه کنند. دنیل که حوصله اش از انتظار سر رفته بود ناگهان با مامور استعدادیابی برخورد کرد که به دنبال بازیگران جوان و جدید برای همکاری در یک سری از پروژه ها بود. همین موضوع سرآغاز بازیگر شدن برای دنیل کمپبل محسوب می شود.

در ابتدا مادر باورش نمی شد

که ممکن است مامور مجددا با آن ها تماس بگیرد اما دقیقا روز بعد از سالن زیبایی بود که از دختربچه به طور رسمی برای شرکت در یک تست بازیگری دعوت به عمل آمد. این دختر خونسرد و خوشحال توانست در اندک زمانی قلب تهیه کنندگان را تسخیر کند! از آثار اوست: مشهور در عشق از 2017 تا کنون، مجلس رقص در سال 2011، پوکر هاوس در سال 2007 و فرار از زندان در سال 2006. دنیل کمپبل توانست پانصد هزار دلار از طریق بازیگری به دست آورد.