درباره ی زمان محصول 2013

درباره ی زمان محصول 2013 یک درام کمدی و عاشقانه ی انگلیسی است که به نویسندگی و کارگردانی ریچارد کرتیس ساخته شده است. مارگو رابی، ریچل مک آدامز و سایرین از ستاره هایی هستند که در این فیلم بازی کرده اند.

داستان درباره ی زمان محصول 2013

داستان از این قرار است که تیم در سن بیست و یک سالگی متوجه می شود می تواند در زمان سفر کند و آن چه در زندگی اش اتفاق افتاده یا اتفاق می افتد را تغییر دهد. تصمیمی که او می گیرد تا با به دست آوردن یک دوست دختر دنیای خود را به جای بهتری برای زندگی کردن تبدیل کند، در ادامه ی فیلم معلوم می شود که آنقدرها  هم آسان نبود. در پایان این فیلم تیم به این باور و عقیده می رسد که هر روز را فقط یک بار زندگی کند، قدردان بودن با خانواده باشد و هر روز چنان زندگی کند که گویی برای دومین بار در حال زندگی کردن آن روز است.

تیم بوان، اریک فلنر و نیکی کنتیش بارنز، تهیه کننده های این اثر جالب و متفاوت هستند. جان گلوسریان فیلمبرداری اثر را انجام داده است. درباره ی زمان محصول 2013 در تاریخ بیست و هفتم جون 2013 اکران شد و مدت زمان آن 123 دقیقه است. با بودجه ای معادل با دوازده میلیون دلار، فروشی برابر با 88.5 میلیون دلار برای درباره ی زمان به دست آمد که موفقیت خوبی محسوب می شد. بازی ریچل مک آدامز در این فیلم مانند همیشه سرشار از تازگی، هیجان و شور جوانی است.

درباره ی زمان محصول 2013

درباره ی زمان محصول 2013

جذابیت های فیلم

بازگشت هایی که در طول زمان ایجاد می شود برای همه ی افراد می تواند هیجان انگیز باشد. این که می توان چیزهایی را در گذشته تغییر داد. همه ی ما فکر می کنیم می توانستیم برخی از تصمیمات را در گذشته نگیریم یا برخی کارها را انجام ندهیم. این که بتوان گذشته را تغییر داد، ایده ای بسیار بحث برانگیز و جذاب است که چون درباره ی زمان هوشمندانه آن را برگزیده است، به راحتی می تواند مخاطبان را مجذوب خود کند. هر اثری باید این توانمندی را داشته باشد که حرف جدیدی را بزند یا اگر همه ی گفتنی های قبلا گفته شده اند، نحوه ی روایت جذابی را داشته باشد.

در هر حال درباره ی زمان هر دوی این های را در خود دارد. و برای همین یک فیلم تماشایی برای مخاطبانی است که ژانر کمدی عاشقانه را دوست دارند. نهایتا باید اشاره کنیم همان طور که در فیلم مشاهده می شود، تغییراتی که در گذشته انجام داده می شود می تواند تبعات گسترده ای داشته باشد.