دبی رایان

دبی رایان متولد 13 می 1993 در هانتزویل بازیگری آمریکایی است. دبورا آن رایان در ایالت آلاباما به دنیا آمد و فرزند دوم خانواده رایان ها شد. میسی رایان و جان رایان قبل از دبی، دارای فرزند پسری به نام Chase بودند. این دو فرزند به فاصله ی دو سال از هم به دنیا آمدند برای همین بهترین دوستان هم محسوب می شوند و همیشه به هم کمک می کنند. به دلیل شغل پدر که یک نظامی بود، خانواده اغلب جا به جا می شد.

زمانی که خانواده در آلمان به سر می برد، دبی رایان کلاس های فراوانی شرکت می کرد تا زبان المانی را یاد بگیرد. او در گروه کر کلیسا و تولیدات درام مدرسه شرکت می کرد. تلفظ های دبی در آن دوران خیلی خوب بود و همه متوجه شده بودند که می تواند آینده ی درخشانی در بازیگری داشته باشد و حتی به یک ستاره تبدیل شود. در سن هفت سالگی بود که دبی متوجه شد باید بازیگر شود. این کودک جذاب نقش های اپیزودی برای تبلیغات بازرگانی تلویزیون قبول و اجرا می کرد. اما باید بدانید که آغاز حرفه ای کار بازیگری تنها زمانی برای دبی رایان اتفاق افتاد که به همراه خانواده به آمریکا بازگشت.

دبی رایان

دبی رایان

با این که دبی هیچ مشکلی برای بازیگری نداشت اما مدرسه های آمریکا به چالش بزرگی برای او تبدیل شدند. بچه ها معمولا به او می خندیدند و عادت او را برای شطرنج بازی کردن به سخره می گرفتند. اما همه چیز در سال 2006 برعکس شد. از او برای بازی در سریالی به نام بارنی و دوستان دعوت به عمل آمد. همین پروژه سرآغازی برای شهرت و موفقیت چشمگیر دبی در هالیوود بود.

اولین رابطه ی جدی دبی رایان با بازیگری به نام گرگ سالکین بود (Gregg Sulkin). این دو دوست جوان معمولا در رویدادها و مراسمات اجتماعی در کنار هم حضور می یافتند اما هیچ وقت مستقیما اذعان نمی کردند که با هم در ارتباط هستند! در سال 2012 پاپاراتزی ها توانستند تصاویری از دبی رایان را با بازیگری به نام لوکاس تیل به ثبت برسانند و انتشار دهند اما این رابطه کوتاه مدت بود و بعد از چند ماه به پایان رسید. رابطه با جاش دان تنها رابطه ای بود که به طور رسمی اعلام شد و بازیگر جوان آن را پذیرفت. جاش نوازنده از گروه موسیقی بیست و یک خلبان می باشد. این دو نفر در سال 2013 با هم ملاقات کردند و در خلال یک سال رابطه را به پایان رساندند. اما بعد از آن دوست هم باقی ماندند. از آثار دبی رایان: هر روز و گریس.