جک گریزر
10
آگوست

جک گریزر

جک گریزر متولد سوم سپتامبر سال 2003 بازیگر نوجوان و پانزده ساله ی هالیوود است که در لس آنجلس به دنیا آمد. سپتامبر سال 2017 شاهد رخداد بزرگی در فیلمبرداری مدرن بود که مربوط می شد به انتشار دومین نسخه از رمان It که به قلم بزرگ مرد ژانر وحشت یعنی استیفن کینگ نوشته شده بود و همین طور ساخته شدن فیلمی به همین نام به کارگردانی کارگردان آرژانتینی که جک گریزر موفق شد در آن بازی کند و در نقش ادی ظاهر شود.

پدر و مادر جک گریزر که گوین و آنجلا نام دارند،

هیچ ارتباطی با صنعت سینما نداشتند. با این همه جک کوچک، رل مدلی برای خود داشت. او کسی را داشت که از او الگو بگیرد. این رل مدل کسی نبود جز عموی او یعنی برایان گریزر که تهیه کننده ی معروفی بود و به مدت سی و پنج سال در این زمینه ی هنری فعالیت کرده و افتخار بزرگی مانند دریافت جایزه ی اسکار برای بهترین فیلم ملودرام برای اثر ذهن زیبا را در کارنامه ی هنری خود ثبت کرده بود. همچنین برایان گریزر برای شاخه های فیلمنامه نویسی و تهیه کنندگی هم نامزد دریافت جایزه ی اسکار شده بود.

جک گریزر
جک گریزر در دوران کودکی

جک از همان اوایل دوران کودکی آرزو داشت بتواند مانند عموی خود به موفقیت ویژه ای در زمینه ی فیلم دست پیدا کند. زمانی که جک گریزر تنها یک بچه مدرسه ای در دبستان بود، اجراهای هنری آماتور خود را آغاز کرد. خیلی زود تهیه کننده های تلویزیونی به استعداد این بچه پی بردند. بچه ی با اعتماد به نفسی که وقتی صدها نفر او را تماشا می کردند، احساس عجیبی از ناراحتی به او دست نمی داد.

والدین جک به همراه عمو برایان

از او حمایت کردند و پیشنهادات مفیدی به او دادند. از آثار او در سینما می توان به داستان های هالووین محصول 2015، It محصول 2017، پسر زیبا محصول 2018 و فصل دوم It محصول 2019 اشاره کرد. پسر زیبا یک درام بیوگرافی است که با هزینه ای معادل با 25 میلیون دلار تنها توانست 16.5 میلیون دلار فروش داشته باشد!

صفحات فیس بوک و توئیتر جک توانستند روز به روز هوادارن بیش تری را به خود جذب کنند. تعداد فالوئرهای او هر روز بیش تر و بیشتر می شوند. جک گریزر و فین وولفهارد در دنیای واقعی دوستان خوبی برای هم هستند. آن ها با هم استراحت می کنند و سر کار هر به چندی سر به سر هم می گذارند! هنرمندان عکس آن ها را در فضای مجازی انتشار می دهند.