جنی مک کارتی

جنی مک کارتی متولد اول نوامبر 1972 بازیگر و شخصیت تلویزیونی است. مک کارتی توانست از سال 1993 فعالیت حرفه ای خود را آغاز کند. در همان زمان بود که او کار مدلینگ برای مجلات پلی بوی را آغاز کرد.  او صد وشصت ونه سانتی متر قد دارد. جنی یکی از چهار خواهری بود که در اورگرین پارک در ایلینوی به دنیا آمدند. او دختر دوم خانواده بود. مادر آن ها لیندا نام داشت که در دادگاه کار می کرد و پدرش دنیل بود. خانم مک کارتی دارای اصالتی ترکیبی از ایرلند، آلمان و لهستان است. مک کارتی در دبیرستانی هنری درس خوانده بود اما بلافاصله به دانشگاه ایلینوی جنوبی رفت تا پرستاری و روان شناسی بخواند. اما با این حال کمبود سرمایه و منابع مالی به این معنا بود که جنی باید ترک تحصیل می کرد.

او برای به دست آوردن پول بود که شروع کرد به مدلینگ مجلات پلی بوی. او زمانی که بیست و یک سال داشت به دوشیزه ی اکتبر سال 1993 تبدیل شد. پس از این که خانم مک کارتی دوباره در لس آنجلس اقامت کرد، شروع کرد به اجرای برنامه های تلویزیونی و پذیرفتن نقش هایی چند برای بازی کردن. از آثار او می توان به موارد رو به رو اشاره کرد: بسکتبال محصول 1998، جیغ3 محصول 2000، فیلم ترسناک 3 محصول 2003، نمایش درو کری محصول 1995 و طنز موقعیت خود او تحت عنوان جنی محصول 1997. او همچنان کار مدلینگ را هم دنبال می کرد.

جنی مک کارتی

جنی مک کارتی

جنی مک کارتی یک فرزند پسر به نام ایوان جوزف دارد که حاصل ازدواج او با جان آشر می باشد.

در سال 2005، برای ایوان تشخیص اوتیسم داده شد. مک کارتی همچنین به کار نویسندگی هم می پردازد. او کتاب های موفقی را درباره ی بارداری و مادری و غیره نگاشته است. همسر او اکنون دانی والبرگ نام دارد و این دو در روز سی و یکم آگوست 2014 با هم ازدواج کرده اند.

مک کارتی برای داشتن چشمان آبی درخشان، موهای بلوند پلاتینی و انحناهای بدنی معروف است. خواهرهای او لینت، جوئن و ایمی نام دارند. در سال 1996 او را به عنوان یکی از پنجاه فرد زیبای زمین برگزیدند. شایان ذکر است که خانم مک کارتی از سال 2006 تا آوریل 2010 با بازیگر معروف جیم کری رابطه داشته است. در دوران کودکی لیندا کارتر و اولیویا نیوتون جان الگوهای جنی بودند. مک کارتی فرزند اول خود ایوان را در سن بیست و نه سالگی به دنیا آورده بود.