آموزشگاه بازیگری پانیذ اقدام به برگزاری جشنواره بازیگری کودک و نوجوان کرده است که هنرجویان عزیز می توانند به مراجعه به سایت آکادمی پانیذ، در آن ثبت نام کنند. در فرم ثبت نامی موجود در سایت، شما نیاز دارید که اطلاعات لازم را وارد نمایید.

اگر یکی از هنرجویان آکادمی پانیذ هستید؛ هم اکنون با مراجعه به وبسایت رسمی این آموزشگاه، در جشنواره بازیگری کودک و نوجوان ثبت نام نمایید.

خبرهای جذابی در ادامه در راه است و شما می توانید عضوی از این جشنواره ی هیجان انگیز باشید. یکی از ابعاد مثبت یک پانیذی بودن این است که شما همواره با تازه ترین سورپرایزها مواجه می شوید و پانیذ هرگز برای یک هنرجو تکراری نمی شود. در جشنواره بازیگری کودک و نوجوان اتفاقات جالبی می افتد که شما و دوستان تان می توانید از آن بهره مند شوید. اگر از دوستان شما افرادی هستند که هنوز درباره ی این جشنواره اطلاعاتی به دست نیاورده اند، شما می توانید آن ها را در جریان قرار دهید.

جشنواره بازیگری کودک و نوجوان

جشنواره بازیگری کودک و نوجوان

آموزشگاه بازیگری پانیذ از سرتاسر تهران آماده ی پذیرش هنرجویان مستعد و علاقه مند می باشد. اگر درباره ی جشنواره ی پیش رو سوالاتی برای شما پیش آمده باشد، همکاران پانیذی با دقت و حوصله آماده ی پاسخ گویی به سوالات شما عزیزان می باشند. آن ها می توانند شما را در جریان جزئیات لازم قرار دهند. نکته ی شایان ذکر دیگر این است که برای یک هنرجوی بازیگری، شرکت در این دست از جشنواره ها می تواند منجر به گزینش او برای بازی در فیلم ها و … شود و به پربارتر کردن رزومه ی او کمک کند.

در دوره ی یادگیری و مهارت آموزی،

به نظر می رسد تجربه ی اتفاقات مختلف می تواند دید گسترده تری برای شما عزیزان به ارمغان آورد که شرکت در جشنواره بازیگری کودک و نوجوان هم از این قاعده مستثنا نیست. دوره ی کودکی و نوجوانی را می توان به عنوان دوره ی اوج یادگیری دانست. برهه ای ارزشمند از زندگی افراد که آن ها را قادر می سازد بخش بزرگی از دیده ها و شنیده ها را به خاطر بسپارند و یاد بگیرند. بنابراین فرصت موجود را مغتنم شمارید و تا می توانید در راه پیشرفت و ارتقای مهارت های هنری خود بکوشید.

مدیریت محترم آکادمی پانیذ سرکار خانم خلوتی آماده ی پاسخگویی، مشاوره و راهنمایی شما عزیزان هستند که در صورت نیاز می توانید با ایشان ملاقات و گفت و گو داشته باشید. آموزشگاه پانیذ برای همه ی شما دوستداران هنر آرزوی موفقیت دارد.