جشنواره بازیگری کودک و نوجوان

آموزشگاه بازیگری پانیذ اقدام به برگزاری جشنواره بازیگری کودک و نوجوان کرده است که هنرجویان محترم این آکادمی هنری می توانند با اطلاع یافتن از جزئیات این رویداد بزرگ در آن شرکت جویند.

موفق شدن در جشنواره بازیگری کودک و نوجوان

اگر می خواهید بازیگر موفقی باشید، باید بدانید که در این حیطه دقیقا به دنبال چه هستید. نوشتن اهداف می تواند بسیار کمک کننده باشد. مثلا، برای بازه های زمانی 1 ماهه، 6 ماهه، 1 ساله، 3 ساله و 5 ساله هدف گذاری کنید و آن را در دفتر اهداف خود بنویسید. قرار نیست بیش از حد فکر کنید. اهداف می توانند به شکلی پویا در طول زمان تغییر کنند اما مرحله ی اول یعنی شروع خیلی مهم است. شما در ادامه می توانید اهداف را دقیق تر تنظیم کنید و این چیزی است که در طول زمان مشخص می شود.

برای این که آنچه را می خواهید به ذهن خود بچسبانید، باید همه ی آن ها بنویسید و این کار را به صورت فیزیکی انجام دهید. برای این که هدف های خود را در بازیگری به خوبی ببینید، آن ها را به دیوار اتاق تان بچسبانید و اگر فرد محافظه کاری هستید و به حریم خود خیلی حساسید، آن ها را در کیف پول تان بگذارید.

"<yoastmark

جشنواره بازیگری کودکان و نوجوانان در آکادمی بازیگری کودک و نوجوان پانیذ برگزار می شود که هنرجویان عزیز می توانند برای دیده شدن بهتر و ترسیم آینده ی هنری زیباتر و داشتن رزومه ای پربارتر در آن شرکت جویند. جشنواره بازیگری کودکان و نوجوانان در موسسه بازیگری پانیذ به مدیریت سرکار خانم خلوتی برگزار می شود که می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ی آن با این آکادمی تماس حاصل فرمایید و در جریان تازه های موسسه قرار گیرید.

تاثیر مثبت ورزش

یکی دیگر از راه هایی که برای موفق شدن نیاز دارید، ورزش کردن و ثبت نام در یک باشگاه ورزشی است. شما به عنوان بازیگر استفاده ی فراوانی از بدن تان خواهید داشت و برای همین سلامتی و داشتن استایل ایده آل می تواند بسیار کمک کننده باشد. ورزش باعث می شود اندروفین ها آزاد شوند و احساس اضطراب و استرس تان فروکش کند. با شرکت در ورزش های گروهی می توانید مهارت های اجتماعی تان را هم تقویت کنید که سبب ایجاد حس پیروزی و شادی در شما می شود. هم می توانید به گروهی که قبلا شکل گرفته بپیوندید و هم می توانید گروه خودتان را پایه گذاری کنید. افراد هم فکر و هم هدف خودتان را عضو گروه نمایید.

از جانی دپ و مگ رایان بیشتر بدانید.