دریافت جزوه بازیگری رایگان

در این مطلب برای هنرجویان بازیگری آکادمی پانیذ جزوه هایی بارگذاری شده است که با استفاده از رمز دریافتی از روابط عمومی پانیذ می توانید به جزوه ها دسترسی پیدا کنید.
داشتن جزوه به شما کمک می کند علاوه بر یادآوری مطالب گفته شده سر کلاس بازیگری،بتوانید در زمان نیاز به آن ها دسترسی پیدا کنید و در صورت داشتن اشکال از معلم بازیگری خود سوال بپرسید.

اگر هنوز درباره دوره های بازیگری اطلاعاتی ندارید بهتر است سری به صفحات زیر بزنید.

 

لینک دسترسی به جزوه های بازیگری مطابق گروه سنی هنرجو از طریق زیر قابل دانلود است:

جزوه ترم 1 نوجوان جوان

جزوه ترم 2 نوجوان جوان

جزوه ترم 1 خردسال دبستان

جزوه ترم 2 خردسال دبستان

 

برای دریافت پسورد فایل ها از بخش تماس با ما با ما در ارتباط باشید

 

البته بهتر است خودتان سر کلاس یادداشت برداری انجام دهید و به توصیه ها و مقاله روش های تقویت مهارت بازیگری توجه کنید:

یادداشت‌برداری کنید

مطالبی را که در کلاس‌ها و کتاب‌ها می‌خوانید و یاد می‌گیرید را در جایی یادداشت کنید. با این تکنیک  شما می‌توانید مطالب را تجزیه‌وتحلیل کرده و در رسیدن به هدف خود استفاده کنید. سعی کنید مونولوگ و شخصیت صحنه را با صدای بلند تمرین کنید، چون این امکان  را به شما می‌دهد که شخصیت‌ها را شناخته و بهتر به  تصویر بکشید.

باید توجه کنید که بازیگران در صحنه چطور احساسات خود را منتقل می‌کنند و آیا استعدادشان به‌اندازه‌ای  هست که کاملا در نقش خود غرق شوند. طوری اجرا کنند که انگار زندگی واقعی است. از بزرگان این حرفه یادداشت بردارید، از بازیگران موردعلاقه خود یاد بگیرید. برای تقویت بازیگری خود در مورد بازیگران موردعلاقه خود کتاب بخوانید. فیلم‌هایی که این بزرگان در آن شرکت داشتند را ببینید.

همچنین پیشنهاد می شود برای مطالعه بیشتر در رابطه با بازیگری خردسال مقاله چالش بازیگری در کودکی را مطالعه نمایید.