جرد لتو

جرد لتو  متولد 26 دسامبر 1971 بازیگر آمریکایی است که او را برای بازی در آثاری مانند مرثیه ای برای یک رویا، اسکندر و آقای هیچ کس می شناسند. والدین جرد لتو به فاصله ی کمی از تولد او از هم جدا شدند. مادر او که یک هنرمند سیار بود، او را بزرگ کرد. خانواده ی آن ها با چالش های مالی دست و پنجه نرم می کرد اما خلاقیت به وفور در خانه پیدا می شد. هم جرد و هم برادرش شنون قدردانی خاصی برای هنر قائل بودند. لتو در دانشگاه هنر فیلادلفیا ثبت نام کرد تا نقاشی بخواند اما بعدها تمرکزش را روی بازیگری گذاشت و به دانشکده ی هنرهای بصری در نیویورک سیتی رفت و در آن جا فیلمسازی خواند.

مرثیه ای برای یک رویا با بازی جرد لتو

در مرثیه ای برای یک رویا بازی زیبای جرد لتو در کنار جنیفر کانلی بسیار تماشایی و به یادماندنی است. مرثیه ای برای یک رویا درباره ی افراد معتاد است. مهم ترین این افراد، سه نفر هستند که با هم رابطه ی نزدیکی دارند. در این فیلم لتو در نقش جوانی ظاهر شده که درگیر اعتیاد به هروئین است. دوست دختر او هم دچار سوءمصرف مواد است و در نهایت مادر او هم با سوء مصرف آمفتامین به یک معتاد تبدیل می شود و جنون و سایکوز خاصی را تجربه می کند. مادر او تصاویر بخصوصی را می بیند و هذیان هایی می گوید. همه ی این مشکلات در راستای لاغر شدن و پوشیدن یک لباس مجلسی قرمز رنگ برای او به وجود آمده است.

مهم ترین نکته ای که مرثیه ای برای یک رویا به آن می پردازد، این است که اعتیاد می تواند تمام رویاها را از هم بپاشد. مثلا مادر جرد لتو در این اثر، دوست داشت نوه اش را ببیند و در تلویزیون به عنوان مهمان حضور داشته باشد. از دیگر سو خود جرد لتو می خواست که با دوست دخترش ازدواج کند. رویای جنیفر کانلی این بود که بتواند به عنوان طراح در دنیای مد شناخته شود. اما در نهایت مشکلاتی به وجود می آید که هر سه نفر از رسیدن به رویای خود باز می مانند.

"<yoastmark

سخن پایانی

بازی لتو در اسکندر به عنوان دوست و همراه اسکندر هم بسیار زیبا بود. شما می توانید برای آشنایی بیش تر با نوع و کیفیت بازی جرد لتو، آثار او را تماشا کنید. روانی آمریکایی و دختر از هم گسیخته، باشگاه خریداران دالاس از سایر آثار هالیوودی است که در آن ها جرد لتو بازی کرده است. لتو او از یک گرگ به عنوان حیوان خانگی نگه داری می کند! او همچنین یکی از بنیان گذاران اصلی و خواننده ر گروه راک سی ثانیه تا مریخ است.