جاش ردنر

جاش ردنر متولد 29 جولای 1974 بازیگر 46 ساله آمریکایی است. بهترینی که می توان از کارهای جاش ردنر نام برد، سریال محبوب How I met your mother می باشد. جاش علاوه بر بازیگری به کارگردانی، فیلمنامه نویسی می پردازد.

آقای ردنر در ایالت اوهایو به دنیا آمد. او دارای خانواده ای یهودی و به شدت محافظه کار بود. والدین او به ترتیب الن ردنر و کارول ردنر نام داشتند. جاش دارای دو خواهر به نام های ملانی و جوئنا می باشد. پدر این بازیگر محبوب یعنی الن، وکیلی با تخصص در زمینه قصورات پزشکی است. در اوایل دوران کودکی خانواده به شهر کوچکی به نام بکسلی نقل مکان کرد. در آن جا جاش ردنر به دبیرستان یهودی ها رفت. استعدادهای ردنر از همان زمان مشخص بود و پدرش همواره نگران بود که نکند حرفه ی مناسبی برای خود انتخاب نکند. او حتی تمایل داشت پسرش را به حوزه کاری خودش متمایل سازد اما این اتفاق نیفتاد. پسر تصمیم گرفت بازیگر شود.

جاش ردنر

جاش ردنر

زندگی جاش ردنر

جاش در لس آنجلس زندگی می کند و برای داشتن چهره ای بانمک شناخته می شود. این مرد خوش تیپ 182 سانتی متر قد دارد و با این حال مجرد است. از سال 2008 تا کنون جاش مجموعه ای از روابط را داشته است. اول از همه با لیندسی پرایس دوست شد. (همان بازیگری که در سریال های رژلب، جنگل و ایستویک بازی کرده بود) اما در سال 2009 این رابطه به پایان رسید. این روزها لیندسی با آشپزی به نام کرتیس استون ازدواج کرده است و صاحب دو پسر شده است. بعدها در سال 2011، جاش ردنر با بازیگری به نام جولیا جونز وارد رابطه شد. این رابطه در سال 2013 به پایان رسید.

در فیلموگرافی آقای ردنر موارد رو به رو به چشم می خورد: ها آی مت یور مادر از سال 2005 تا 2014، یک فیلم نوجوانانه ی دیگر نه محصول سال 2001، هنرهای زیبا محصول سال 2010، شادی بعدازظهر محصول سال 2013، خیابان مرسی محصول سال 2016. محصول سال استعداد خود را در کارگردانی سنجید و در سال 2010 اولین اثر او در مقام یک کارگردان با نام happythankyoumoreplease اکران شد! پیشنهاد می کنم در صورتی که سریال ها آی مت یور مادر را دیده اید و دوست داشتید، سایر کارهای جاش ردنر را هم تماشا کنید. یکی از مهم ترین نکات درباره ی آثار این بازیگر، استعداد ذاتی او برای نقش آفرینی در ژانر کمدی می باشد.