شرکت در تست های بازیگری بیش تر یکی از خواسته های بازیگران جوان است. برای آن هایی که به تازگی به این حوزه ی هنری وارد شده اند، اگر تعداد تست های بازیگری بیش تر باشد، امکان موفق شدن و به دست آوردن نقش ها هم بیشتر است. حالا چگونه می توان به این مهم دست یافت؟ درست است که بازیگران دوست دارند با آن ها تماس گرفته شود و مستقیما نقش به آن ها پیشنهاد شود اما اغلب لازم است در تست های بازیگری شرکت کنیم تا گزینش شویم.

نکات شرکت در تست های بازیگری بیش تر

1. انتخاب هماهنگ کننده ی خوب. برای شرکت در تست های بیش تر، باید بدانید که عبور از هر دروازه ای آسان نیست و هر یک از دروازه ها محافظان خاص خود را دارند. مهم ترین این ها، کاگردانان انتخاب بازیگر هستند. با این که ممکن است در یک کافه ناگهان استیون اسپیلبرگ بزرگ را ببینید و در حالی که کاپوچینو تان را می نوشید، یک پیشنهاد از سوی او داشته باشید، اما اغلب باید برای به دست آوردن نقش ها با کارگردانان انتخاب بازیگر در ارتباط باشید.

تنها راه دسترسی به آنها از طریق هماهنگ کننده ی برنامه هایتان است. و صادقانه بگویم، هر چه هماهنگ کننده امورتان بهتر باشد، شما در تست های بیش تری شرکت خواهید کرد. و برای همین موقعیت های همکاری بیشتری خواهید داشت. پس سعی کنید حتما هماهنگ کننده ی خوبی را انتخاب کنید.

تست های بازیگری بیش تر

تست های بازیگری بیش تر

و نکته ی طلایی بعدی…

2. دومین مورد ایجاد رابطه ی خوب با هماهنگ کننده باشد. اگر شما این شانس را داشته اید که یک هماهنگ کننده داشته باشید، دلیل نمی شود که این سفر تمام شده باشد! منظور من این است که هر چه قدر هم هماهنگ کننده ی شما خوب و مطرح باشد، باز هم اگر منتظر بمانید تا تست های بازیگری زیادی نصیب تان شود، احتمالا با نرخ بالاتری موقعیت هایتان را از دست خواهید داد.

بسیاری از هماهنگ کننده برای بسیاری از بازیگران کار می کنند. این جاست که ایجاد ارتباط خوب و قوی با هماهنگ کننده و پیگیری کارهای او می تواند شما را در دیدگاه او پررنگ تر جلوه دهد. همین که قرار داد همکاری را با هماهنگ کننده ی خود امضا کرده باشید، شما را از مسئولیت ایجاد رابطه ی خوب و صمیمانه نمی رهاند. حرفه ای باشید، درونگرایی را بگذارید برای یک تایم دیگر. با او تماس بگیرید، در جریان برنامه هایش باشید، ارتباط را حفظ کنید. اگر این کارها را انجام دهید همیشه نفر اول صف برای او خواهید بود.