تست بازیگری حرفه ای

اگر می خواهید یک تست بازیگری حرفه ای داشته باشید، نکاتی را که در این مقاله می گوییم مورد توجه قرار دهید.

یک راز بزرگ!

اول از همه پیش از این که تست بازیگری را انجام داده باشید، با هیچ کس درباره ی آن صحبت نکنید. یعنی خانواده و دوستان تان نباید از این موضوع چیزی بدانند. می دانم که به اشتراک گذاشتن رویدادهای زندگی در شبکه های اجتماعی جذاب و وسوسه برانگیز است اما این کار اصلا حرفه ای نیست. چرا که انتظاراتی را در افراد مورد نظر برمی انگیزد. آن ها می توانند فشار مضاعف و استرس را به شما تحمیل کنند. آن ها می خواهند بدانند چه روزی و چه ساعتی تست می دهید و نتیجه ی آن چه خواهد شد. آن ها ممکن است در روز چند بار به شما زنگ بزنند درحالی که شما نمی دانید چه باید بگویید!

نکته ی بعدی این است که حتما برای بعد از اجرای تست خود برنامه داشته باشید. یک کار مثبت و سرگرم کننده. این کار لزوم دارد چون ذهن تان مدام به این فکر می کند که نتیجه چه خواهد شد؟ آیا پذیرفته می شوم؟ آیا اصلا برای این نقش مناسب هستم؟ و به همین دلیل بهتر است کار مفرحی انجام دهید تا موضوع را فراموش کنید و به زندگی عادی برگردید. می توانید به خودتان جایزه بدهید یا خودتان را مهمان کنید. به این ترتیب ذهن تان را روی موفق شدن و نه شکست تنظیم می کنید. شما جوری رفتار می کنید که گویی نقش را به دست آورده اید. نگران هیچ چیز نباشید. دو حالت وجود دارد یا در تست بازیگری قبول شده اید و یا تجربه به دست آورده اید!

تست بازیگری حرفه ای

تست بازیگری حرفه ای

پرمشغله باشید!

نکته ی سومی که باید قبل از تست بازیگری به آن عمل کنید، مشغول نگه داشتن خودتان است. قبل از این که نوبت تان فرا برسد، کاری کنید که شما را خوشحال می کند و شما را در مدارهای بالاتر فرکانسی نگه می دارد. مثلا می توانید برنامه مورد علاقه تلویزیونی تان را تماشا کنید، موسیقی انگیزه دهنده گوش کنید، چند صفحه کتاب بخوانید، حرکات کششی یوگا انجام دهید، مراقبه و رنگ آمیزی کنید! حتی می توانید جدول حل کنید. این که بتوانید ذهن تان را مشغول نگه دارید به این معنی است که ذهن آگاهی دارید و در این جا و اکنون قرار دارید. برای همین دیگر مضطرب نیستید! همه ی کارهایی که انجام می دهید شما را به ایده ی تست بازیگری حرفه ای نزدیک و نزدیک تر می کند. با رعایت موارد فوق احتمال پیروزی و به دست آوردن نقش بالاتر می رود.

درباره ی کلاس های آنلاین پانیذ بیشتر بدانید.