تست آنلاین بازیگری؛ امکانی دیگر از آکادمی پانیذ

آکادمی تخصصی بازیگری کودک و نوجوان پانیذ با سالها سابقه و اهدافی چون شکوفایی، خلاقیت و نبوغ فرزندان خود در عرصه هنر به راه پر رمز و رازش ادامه می‌دهد. در این راه از ایستگاه هایی همچون جشنواره های تئاتر و فیلم پانیذ، اجراهای عمومی وبین الملل، همکاری ومشارکت در بیش از 1800 پروژه سینما، تئاتر و تلویزیون عبور و چشم به آینده ای روشن و درخشش بیشتر ستارگان خود دارد. آکادمی پانیذ همچنان به حضور هنرمندان به خانواده بزرگ به خود می‌بالد و حامی نسل های نوظهور آینده خواهد بود. در این راستا این آکادمی امکانی را ایجاد نموده است که علاقمندان به حوزه بازیگری بتوانند در تست بازیگری آنلاین شرکت نمایند.

تست بازیگری آنلاین
تست بازیگری آنلاین

چگونه در تست آنلاین بازیگری شرکت کنیم؟

پیدایش فضای مجازی و ظهور پلتفرم‌های آنلاین به قلمروی سایر رشته ها پا گذاشته است. گسترش روزافزون ارتباطات مجازی موقعیت های فراوانی را برای ما به ارمغان آورده است. کوچ از زندگی سنتی به جهان مدرنیته با جذابیت های فراوانی برای ما همراه است. در این بین بازیگری و سینما نیز از این قاعده مستثنی نیست. یکی از این فرصت ها، فراهم شدن امکان تست بازیگری آنلاین است.
آموزشگاه بازیگری پانیذ با افتخار اعلام می‌نماید که برای همه عزیزان علاقمند به بازیگری این امکان را مهیا کرده است تا ورود شما را به جهان زیبا و شگفت انگیز بازیگری هموار کند. از این رو از علاقمندان به شرکت در تست های بازیگری دعوت می‌شود تا یک ویدئوی کوتاه از تست خودتان تهیه کنید و برای مجموعه پانیذ ارسال نمایید. فایل های ارسالی شما توسط منتخبی از اساتید و کارگردانان مجرب بررسی می‌شود و در صورت کسب تایید به شما عزیزان اطلاع رسانی خواهد شد.
لطفا توجه بفرمایید که ویدئوهای ارسالی شما دارای شرایط زیر باشد:

  • ویدئوهای خود را به آی دی تلگرام پانیذ که در پایین همین صفحه درج شده ارسال نمایید.
  • مدت زمان ویدئوها بیشتر از 1 دقیقه نباشد.
  • ویدئوها را با گوشی موبایل خود ضبط کنید. (نیاز به لوکیشن و فیلمبرداری حرفه ای نیست)
  • بهتر این است که نقش یا حسی را بازی کنید که خود آن را خلق کرده اید. با این حال لزوما نیاز نیست کاراکترسازی کنید. می‌توانید یک سکانس یا دیالوگ از فیلم مورد علاقه خود را هم اجرا نمایید.(در اینصورت نام فیلم و کاراکتر مورد نظر را نیز ذکر کنید.)
  • پیشنهاد می‌شود مقاله منتشر شده توسط وبسایت پانیذ درباره تست بازیگری آنلاین را مطالعه بفرمایید.
تلگرام آموزشگاه پانیذ