تامس مک دانل
17
سپتامبر

تامس مک دانل

تامس مک دانل متولد دوم ماه می 1986 بازیگر آمریکایی است. آیا شما اثر زیبای مجلس رقص محصول سال 2011 را دیده اید؟ مک دانل در این اثر در نقش جسی ریکتر بازی می کند. پسری به ظاهر طغیان گر و متفاوت اما دارای قلبی از طلا. پسری که به دلیل مشکلات خانوادگی و این موضوع که پدرشان آن ها را ترک کرده است، از سنین پایین با مسئولیت های فراوانی رو به رو شده است و اکنون ظاهری خشن و بی مبالات را به خود گرفته است.

با این همه هنگامی که به دلیل بی  نظمی های او تنبیهی برایش در نظر گرفته می شود تا در کنار ایمی تیگاردن به برگزاری مراسم رقص کمک کند، او همه ی تلاشش را می کند و لحظه ای او را تنها نمی گذارد. برای همین موضوع است که در انتهای فیلم آن ها عاشق هم می شوند. بازی تامس مک دانل در این اثر بسیار زیبا و جذاب است و شهرت فراوانی برایش به ارمغان آورده است. اگر این فیلم را ندیده اید، پیشنهاد می کنم در اسرع وقت آن را تماشا کنید البته با در نظر داشتن این نکته که فیلم مخصوص نوجوانان ساخته شده است.

تامس مک دانل 176 سانتی متر قد دارد.

پدر و مادرش ژوئن و تری مک دانل نام دارند. تامس مک دانل در منهتن به دنیا آمد. او سفید پوست بوده و دارای ملیت آمریکایی است. رنگ چشم ها و موهایش قهوه ای تیره است. او از دانشگاه نیویورک فارغ التحصیل شده است. پدر تامس مک دانل دارای تبار اسکاتلندی و سوئدی است درحالی که پدربزرگ و مادربزرگ مادر او، یهودی هایی بودند که مهاجرانی از لهستان و لیتوانی محسوب می شدند.

تامس مک دانل
تامس مک دانل خوش تیپ و جذاب!

برادر او نیک مک دانل نام دارد.

نیک توانست در سال 2010 در اثری به نام دوازده نقشی برای بازی به دست آورد. نیک نویسنده است و دو سال از برادرش بزرگ تر است. از آثار مک دانل در تلویزیون می توان به موارد رو به رو اشاره کرد: دختران خوب محصول 2018، لس آنجلس به وگاس محصول 2018، صد محصول 2014 تا 2015.

همچنین موارد رو به رو از آثار مک دانل در سینما است: ده چیزی که درباره ی زندگی متنفرم محصول 2014، من به تو عادت دارم محصول 2014، جایی که شیاطین پنهان می شوند محصول 2014، زندگی پس از بث محصول 2014، سایه های تاریک محصول 2012 و امپراطوری ممنوعه محصول 2008. تامس مک دانل در مدرسه ی شبانه روزی درس خوانده است.