تئاتر درمانی در تهران

آکادمی پانیذ با هدف آموزش بازیگری به کودکان تاسیس شده است. برای ثبت نام در دوره های تئاتر درمانی در تهران می توانید به آموزشگاه پانیذ مراجعه فرمایید. طبیعتا هر نوع آموزشی گروه سنی کودکان، نیازمند شرایط و تکنیک های خاصی است. اگر تمایل دارید فرزند خود را در یک آموزشگاه بازیگری خوب ثبت نام کنید، می توانید با آموزشگاه پانیذ تماس حاصل فرمایید.

یکی از مزایای آموختن هنر بازیگری برای کودکان می تواند افزایش اعتماد به نفس و تقویت روابط اجتماعی آن ها باشد. همچنین ذهن آگاهی بچه ها بیش تر می شود. آن ها آگاهی بیش تری از جریان فکری خود، احساسات خود و بدن خود خواهند داشت. آن ها در هر لحظه می دانند که چه حسی دارند؟ چه هیجانی را تجربه می کنند؟ عضلات آن ها منقبض یا آرمیده است؟ آیا احساس ناراحتی دارند؟

تئاتر درمانی در تهران

تئاتر درمانی در تهران

اینکه کودکان  به این مرحله از ذهن آگاهی برسند مزیت بزرگی محسوب می شود. همان طور که می دانیم ذهن آگاهی می تواند در داشتن آرامش بیش تر و زندگی به دور از اضطراب و استرس بسیار کمک کننده باشد. این که افراد با دنبال کردن یک هنر بتوانند به آرامش و سکون درون دست پیدا کنند، علاوه بر هیجان انگیز بودن یک موفقیت محسوب می شود. آکادمی بازیگری پانیذ که برای آموزش بازیگری به کودکان اختصاص دارد، می تواند برای رسیدن به این مهم  کمک کننده باشد. بچه هایی که از این طریق سواد احساسی زیادی به دست می آورند، در روابط اجتماعی خود نیز موفق تری عمل خواهندکرد.

تئاتر درمانی در تهران و افزایش اعتماد به نفس

افزایش اعتماد به نفس و عزت نفس از سایر اثرات شرکت در دوره های بازیگری برای کودکان است. هنر بازیگری به دلیل ماهیت خاصی که دارد، سبب ایجاد شبکه ای گسترده از روابط بین افراد می شود که همین موضوع می تواند مهارت های اجتماعی هنرجویان را تقویت کند. در کنار این، بهره مند شدن از اساتید برجسته و پیشکسوت این عرصه ی هنری تجربه ای شیرین و تکرار نشدنی است. اینکه شما بتوانید یک الگو برای زندگی خود بیابید، زمانی که دقیقا به آن احتیاج دارید یعنی سنین کودکی و نوجوانی.

آموزش بازیگری به کودکان هدفی است که در آموزشگاه پانیذ با داشتن بهترین مربیان محقق می شود. اگر در رابطه با دوره های آموزشی و کلاس های مختلف سوالی داشته باشید، می توانید با همکاران ما تماس بگیرید. آن ها می توانند با جزئیات تمام به پرسش های شما پاسخ دهند و برنامه ریزی جلسات مشاوره و سایر هماهنگی ها را انجام دهند.