تئاتردرمانی در شرق تهران

تئاتردرمانی در شرق تهران در آموزشگاه بازیگری پانیذ به مدیریت سرکار خانم خلوتی به خوبی انجام می شود. این روزها کودکان و نوجوانان زیادی وجود دارند که به دلایل مختلف با مشکلات و اختلالات روانی گوناگونی رو به رو و درگیر هستند. این مشکلات می تواند شامل اضطراب فراگیر یا منتشره، اضطراب اجتماعی، استرس، عزت نفس پایین، اعتماد به نفس ناکافی، مشکلات درسی و مدرسه ای، مشکلات خانوادگی و غیره باشد.

برخی از بچه ها نمی توانند به خوبی با هم سن و سال های خود ارتباط بگیرند. آن ها نمی توانند به خوبی در جمع ظاهر شوند و صحبت کنند. برخی از این بچه ها بسیار خجالتی هستند. تجربه و مطالعات فراوانی وجود دارند که نشان دادند تئاتر می تواند در درمان این دسته از اختلالات برای کودکان و نوجوانان بسیار مفید و موثر واقع شود.

تئاتردرمانی در شرق تهران در آموزشگاه بازیگری پانیذ به مدیریت سرکار خانم خلوتی به خوبی انجام می شود.

تئاتردرمانی در شرق تهران

تئاتردرمانی در شرق تهران

بسیارند والدینی که از میزان مشکلات فرزندان خود به ستوه آمده بودند اما پس از ثبت نام فرزندان عزیز خود در آموزگشاه بازیگری پانید توانستند شاهد تغییرات مثبت فراوانی در فرزندان خود باشند.

بچه های خجالتی پس از تعاملی که با مربیان و سایر هنرجوهای پانیذی داشتند، توانستند این بار بهتر و موثرتر در جامعه ظاهر شوند و ارتباطات خوبی با سایرین برقرار نمایند. آن دسته از بچه هایی که از اختلالات اضطرابی رنج می بردند، توانستند در کلاس های تئاتر بازی کنند، بخندند، شاد باشند، با دیگران تعامل کنند و در یک کلام به لحظه ی اکنون و به مکان اینجا گام بگذارند.

آن ها توانستند نگرانی های مربوط یه آینده را کنار بگذارند و در حال زندگی کنند. همه ی این ها را می توان از اثرات مثبت کلاس های تئاتردرمانی در شرق تهران دانست که با بالاترین کیفیت در آموزشگاه بازیگری پانیذ تشکیل می شود.

آموزشگاه پانیذ با هدف پرورش خلاقیت های هنری کودکان و نوجوانان در شرق تهران تاسیس شده است و هنرجویان فراوانی در آن مشغول به هنرآموزی تحت نظارت بهترین مربیان تئاتر می باشند.

اگر شما والدینی هستید که احساس می کنید فرزند شما بهتر از جلسات روان درمانی می تواند با هنر ارتباط برقرار کند، پیشنهاد می کنیم که در آموزشگاه پانیذ آن ها را ثبت نام نمایید تا در کوتاه ترین زمان شاهد تغییرات خوب فرزندان عزیزتان باشید. هدف ما رفاه، بهروزی و سلامت روان بیش تر فرزندان ایران زمین است.