به سوی طبیعت وحشی محصول 2007

به سوی طبیعت وحشی محصول 2007 یک درمان ماجراجویی به کارگردانی شان پن است و به زندگی کریستوفر مکندلیس می پردازد که تصمیم گرفت به صورت افراطی زندگی ابتدایی را در عمل پیاده کند.

کلیت ماجرا

در ابتدا یک خانواده ی ناراضی و ناکارآمد می بینیم. پسر خانواده یعنی کریستوفر به نشانه ی اعتراض به دروغ گویی والدین اش خانه را ترک می کند و از مسیرهای آمریکای شمالی به آلاسکا می رود تا در حیات وحش زندگی کند. در این مدت سختی های یک زندگی بدوی را به خود تحمیل می کند و حتی مجبور به شکار یک گوزن شمالی می شود (!) و همه چیز با مرگ بی معنی و زودهنگام او پایان می پذیرد.

به سوی طبیعت وحشی محصول 2007

به سوی طبیعت وحشی محصول 2007

اما این فقط نوک کوه یخ است. به سوی طبیعت وحشی محصول 2007 نشان دهنده ی همه ی امکان هایی ایت که در هر لحظه از زندگی می تواند وجود داشته باشد و سرشار است از جلوه های زیبای کوهستان، آسمان، جنگل و در یک کلام مادر طبیعت. تلاش های کریستوفر برای زنده ماندن نشان از سائق نیرومند زندگی دارد که تا آخرین لحظه با اوست. فیلم نمودی از انسان های تنها و رها شده است که به دنبال حس زیبای تعلق خاطر اند.

به دنبال یک فرزند

کریستوفر مدتی در کنار فرانتس زندگی می کند. پیرمردی که در زمان خدمت به ارتش آمریکا خانواده اش را از دست داده و حالا خود را در کارگاه کوچک چرم سازی سرگرم می کند. وقت خداحافظی که می رسد فرانتس ساز و برگ سفرش را که مربوط به دوران جوانی اوست و خاطرات فراوانی با آن ها دارد، به کریستوفر می دهد و در حالی که اشک در چشمان خروس زری اش حلقه زده (!) به او پیشنهاد می دهد که به فرزندی قبولش کند. و این زیباترین سکانس فیلم می باشد.

شان پن توانسته است زندگی نامه ی دوپهلوی کریستوفر مکندلیس را که همزمان شاد و غم انگیز است، به بهترین شیوه توصیف کند. به سوی طبیعت وحشی محصول 2007 نشان دهنده ی احساسات سرکوب شده، خشم، افسردگی و اضطراب هستی است. کریستوفر بر آن است تا از این احساسات مخرب برهد اما در نهایت جان خود را به خطر می اندازد.

فیلم ماهیتی غم بار دارد و گاها چنان به قعر تراژیک سقوط می کند که به ناچار به اوج کمیک می رسد. کریستوفر مکندلیس پس از استفاده از یک سری گیاه های وحشی دچار مشکلات بدنی می شود و به دلایل مختلف مانند گرسنگی از دنیا می رود. تماشای به سوی طبیعت وحشی را به شما توصیه می کنیم.