بهترین آموزشگاه سینمایی و بازیگری کودک و نوجوان

کودک شما برای آموزش تئاتر، سینما، تلویزیون، تبلیغات و…نیاز به آموزش دارد. او هرچقدر هم که منبع استعداد ذاتی هنری باشد به آموزشگاه و کلاسی نیاز دارد که بتواند از عهده کودکی او و البته استعدادهای او برآید. جایی که استعدادهایش در مسیر صحیح شکوفا شود. در این مقاله قصد داریم به معرفی بهترین آموزشگاه سینمایی و بازیگری کودک و نوجوان بپردازیم.

کودک یا نوجوان شما به هر گرایشی از این هنر هفتم علاقه‌مند باشد باید با اصول کلی بازیگری آشنا شود. آشنایی با مقولۀ اجرا، حفظ دیالوگ، متدهای بازیگری، بداهه‌پردازی و… همه و همه نیاز به آموزش حرفه‌ای دارند. البته کودکان ما ممکن است در مدرسه با بازیگری و نمایش و اجرای قصه تا حدی آشنا باشند. نمایش‌های حیوانات را ممکن است تمرین کرده باشند؛ اما بازهم بازیگری و تئاتر حرفه‌ای و حرفه‌ای وارد این مقوله شدن بحث دیگری است. اغلب بازیگرانی که از طریق تجربی وارد بازیگری شده‌اند هیچ‌گاه نتوانسته‌اند موفقیت‌هایی مانند کسانی که آموزش تخصصی دیده‌اند کسب کنند؛ بنابراین همیشه توصیۀ بزرگان این رشته به گذراندن دوره‌های تخصصی و تحصیلات آکادمیک بازیگری بوده است.

دلایل آموزش بازیگری به کودکان

آموزشگاه بازیگری کودک

آموزشگاه بازیگری کودک

آموزش تئاتر و بازیگری به کودکان باعث سلامتی جسم و روح آن‌ها می‌شود. کودکی که حرفه‌ای بازیگری می‌آموزد دیگر نمی‌تواند مانند دیگر کودکان وقتش را بیهوده تلف کند. او آینده‌ای روشن را می‌بیند و برای رسیدن به آن تلاش می‌کند. آموزش بازیگری به کودکان، اعتماد به نفس آن‌ها را تقویت می‌کند. کودکی که تا دیروز از صحبت در جمع خجالت می‌کشید هم‌اکنون با گذراندن دوره‌های بازیگری، به‌راحتی در جمع صحبت‌های شمرده و زیبا می‌کند. کودکانی که درون‌گرا هستند از طریق تئاتر و نقش‌آفرینی می‌توانند بسیار تغییر کنند.

کودکان به دلیل قرار گرفتن در سن خاص یادگیری، بهتر می‌توانند آموزش‌ها را در ذهنشان حک کنند. این باعث می‌شود آیندۀ درخشان‌تری در این حوزه داشته باشند. این کودکان به دلیل تمرین روی حفظ دیالوگ، با درس‌های حفظی راحت‌تر برخورد می‌کنند و نسبت به دیگر همسالانشان در این دروس موفق‌تر هستند. قدرت خلاقیت و حل مسئلۀ این کودکان بسیار بیشتر از دیگر کودکان و نوجوانان است. کودک طی آموزش بازیگری با دیگر شاخه‌های هنری نظیر هنرهای تجسمی، گریم، دکور، موسیقی و… آشنا می‌شود. این موضوع به او کمک می‌کند زودتر به درک هنری برسد.

کودک در آموزش بازیگری با حرکات موزون و تمرین صدا آشنا می‌شود. او یاد می‌گیرد به‌موقع از کدام عضو بدنش استفاده کند. با یادگیری زبان بدن بهتر می‌تواند بدنش را ورزیده کند. کودک برای آموزش زبان بدن نیاز دارد بسیار تمرین کند و این او را از رخوت نجات می‌دهد. همچنین در این آموزش‌ها می‌تواند هیجان‌هایش را تخلیه کند و آرامشش بیشتر شود و راحت‌تر با مسائل زندگی کنار بیاید. کودک مهارت خوب شنیدن و خوب حرف زدن را می‌آموزد. او مدیریت زمان و برنامه‌ریزی را یاد می‌گیرد.

اما آموزشگاهی برای این کودکان مناسب است که فرصت تجربه را به آن‌ها بدهد. آموزشگاه پانیذ به کودک شما کمک می‌کند با کارگردان‌ها و افراد سرشناس آشنا شود. این آشنایی به کودک و نوجوان کمک می‌کند برای پروژه‌های سینمایی معرفی شود. کودک خیلی زود می‌تواند فضای جدی هنر و بازیگری را درک کند. بازیگران زیادی آموزش خود را از دوران کودکی آغاز کرده‌اند.

معرفی آموزشگاه سینمایی و بازیگری

آموزشگاه پانیذ با کلاس های معتبر بازیگری کودک، آماده پذیرش و آموزش به کودکان عزیز شما است. کلاس‌های مختلفی نظیر بازیگری، بازیگری آنلاین، شاهنامه‌خوانی، تربیت حس، بداهه‌پردازی، متدهای بازیگری و… در این آموزشگاه برگزار می‌شود. این آموزشگاه افتخار دارد که تعداد زیادی از کودکان بازیگر را به جامعه سینما و تلویزیون معرفی کرده است. آموزشگاه پانیذ آموزشگاهی تنها برای کودکان و نوجوانان تهرانی نیست. همۀ کودکان و نوجوانان در سرتاسر ایران این امکان رادارند که در کلاس‌های این آموزشگاه شرکت کنند. این آموزشگاه با برگزاری کلاس آنلاین بازیگری به فرزند شما کمک می‌کند با صرف کمترین وقت و هزینه و البته عدم نگرانی بابت بیماری در کلاس‌های مجازی شرکت کند. البته کلاس‌های حضوری هم با رعایت پروتکل‌های بهداشتی اجرا می‌شود و جای نگرانی نیست. هم‌اکنون برای اطلاع از شرایط کلاس‌های آموزشی با ما تماس بگیرید.