بلوند اتمی محصول 2017
21
مه

بلوند اتمی محصول 2017

بلوند اتمی محصول 2017

بلوند اتمی محصول 2017 یک فیلم هیجان انگیز، در ژانر اکشن و جاسوسی است که بر اساس رمان مینیمالیستی سردترین شهر ساخته شده است. جیمز مک اووی و شارلیز ثرون در این اثر به همراه جان گودمن، ادی مارسان، سوفیا بوتلا و توبی جونز بازی کرده اند.

داستان فیلم بلوند اتمی محصول 2017

داستان فیلم از این قرار است که یک جاسوس می خواهد لیست جاسوس های دوجانبه ای را به دست آورد که در سال 1989 قبل از فروپاشی دیوار برلین مشغول فعالیت هستند. کارگردان این اثر David Leitch است و اولین اثری است که به تنهایی کارگردانی کرده است. زبان فیلم گرچه انگلیسی است اما گاهی جملاتی به زبان آلمانی در آن شنیده می شود. هزینه ی ساخت آن 30 میلیون دلار و فروش گیشه ای معادل با 100 میلیون دلار داشته است. زمان فیلم 115 دقیقه می باشد.

بلوند اتمی محصول 2017
بلوند اتمی محصول 2017

بازی خوب ثرون

 به نظر می رسد بازی شارلیز ثرون در این فیلم بسیار زیبا و به یادماندنی است. ثرون قبلا هم با فیلم هایی مانند هیولا نشان داده بود که در اجرای نقش های خاص و با جلوه های ویژه تا چه اندازه استعداد و قابلیت دارد. انتخاب ثرون برای ایفای نقش یک جاسوس کاملا هوشمندانه ای بوده است. او با داشتن قد بلند و مهارت های رزمی و دفاع شخصی خاص خود، کاملا ماهرانه نقش را بازی کرده است.

شارلیز می جنگد، مشت می زند، شلیک می کند و در یک کلام قهرمانی است با ویژگی های کامل زنانه که در میدان نبرد اصلا کم نمی آورد. شارلیز ثرون با انتخاب هوشمندانه ی لباس های سفید و مشکی سعی در نشان دادن و پررنگ کردن هر چه بیش تر دوپهلو بودن شخصیت خود دارد. او مدام در طول فیلم در حال پیاده روی در اینجا و آنجا است. او می نوشد و سیگار می کشد و فکر می کند.

بلوند اتمی محصول 2017 در راتن تومیتوز امتیاز 78 درصد و در IMDb نمره ی 6.7 از ده را به دست آورده است.  همانند رمان، اتفاقات بین دو مکان تاب می خورند. اول برلین که اتفاقات اکشن در آن اتفاق می افتد و دوم یک اتاق بازجویی که شارلیز ثرون در آن توسط دو کارآگاه مورد بازجویی قرار می گیرد. لازم به ذکر است که فیلم بلوند اتمی محصول 2017 به دلیل خشونت فراوان در رده بندی R قرار می گیرد و تماشای آن به گروه ها سنی پایین توصیه نمی شود. با این حال دیدن این فیلم برای بزرگسالان علاقه مند به ژانر اکشن و جاسوسی می تواند جالب باشد. فیلم های جاسوسی کیفیت تعلیقی بالایی دارند و برای همین می توانند مخاطب را مشتاقق نگاه دارند.