بردلی استیون پری متولد بیست و سوم نوامبر 1998 بازیگری آمریکایی است. او که ساکن کالیفرنیای جنوبی است، اکنون بیست سال دارد. بردلی استیون پری را برای بازی در سری دیزنی با عنوان موفق باشی چارلی می شناسند. همچنین او در اثر موفق باشی چارلی: کریسمس است! محصول سال 2011 بازی کرده است و از این طریق به شهرت فراوانی دست یافته است.

همین طور بردلی استیون پری توانست در سال 2014

و در اثر تلویزیونی Pants on Fire در نقش اصلی ظاهر شود. او نقش جک پارکر را ایفا کرده بود. علاوه بر این بردلی استیون در اثر Mighty Med موفق به ایفای نقش شخصیت کاز شد. قبل از این که این پسر بااستعداد معروف شود، در سن هشت سالگی یک سری نقش های فرعی و غیرمهم را می پذیرفت و بازی می کرد. این نقش های غیرمهم از اثر Choose Connor and Magnificent Max برای او پیشنهاد می شد و او بلادرنگ آنها را می پذیرفت.

بردلی استیون پری

بردلی استیون پری

آقای پری توانست

در سال های  2011 و 2012 نامزد دریافت جایزه ی بهترین اجرا بازیگر جوان برای سریال تلویزیونی موفق باشی چارلی شود. بردلی پری در دوران کودکی به همراه پدر و مادر و سه خواهر بزرگتر خود در کالیفرنیای جنوبی زندگی می کرد. او در خلال دوران بازی در اثر موفق باشی چارلی به مدرسه ی معمولی نرفت بلکه به تصمیم والدین اش بود که به صورت خانگی آموزش دید. خواهرهای او عبارت اند از : مکنزی، مدیسون و جاستین. نام پدرش امری امانوئل و نام مادرش برندا جویس می باشد. او سگی خانگی به نام Gidgit دارد.

بردلی استیون پری در این سالها که فعالیت هنری را دنبال می کند، در آثار سینمایی گوناگونی مانند روز مخالف (2009)، سگ های پیر (2009) و مکس فوق العاده (2007) بازی کرده است. اما به نظر می رسد حجم کارهایی که بردلی در تلویزیون بازی کرده است، بسیار گسترده تر است و شاید بتوان این نتیجه را گرفت که او بیش تر به بازی در سریال ها و آثار تلویزیونی علاقه نشان می دهد. از آثار او در تلویزیون عبارت اند از: بدون هیچ ردی محصول 2008، موفق باشی چارلی محصول سال های 2010 تا 2014، ماجراجویی فوق العاده ی شارپی محصول 2011، جسی محصول 2013، مایتی مد محصول سال های 2013 تا 2015 و من این کارو نکردم محصول 2015. بردلی استیون پری همچنین نامزد دریافت جوایزی چند شده است.