برترین مدارس بازیگری ایران و جهان، با وجود تفاوت های فراوانی که دارند، همگی در یک نکته مشترک اند. این نکته ی مشترک، ایجاد حس توانمندی و توانایی در میان هنرجویان است. اینکه هر یک از آن ها در نوع خود بی نظیر هستند و بهترین اتفاق ها می تواند برای تک تک شان رخ دهد.

درست است که تفاوت های بین فردی زیادی میان هنرجویان مختلف وجود دارد و برخی استعداد بیش تری در این زمینه ممکن است داشته باشند اما، رسالت برترین مدارس بازیگری ایران و جهان، پررنگ کردن این فاصله ها و تفاوت ها و ایجاد حسی از رقابت منفی و حسادت میان هنرجویان نیست. بلکه کاملا برعکس، آنها تلاش دارند در ضمن توجه به این تفاوت ها، حس زیبای همدلی، همراهی، کار گروهی و پیشرفت همزمان را در هنرجویان به وجود آوردند.

مدرسه بازیگری پانیذ،

یکی از برترین مدارس بازیگری ایران و اولین آموزشگاه تخصصی بازیگری کودک و نوجوان در ایران است. این موسسه با ایجاد محیطی جالب و جذاب برای کودکان و نوجوانان، آنها را در رسیدن به رویای بازیگر شدن و درخشیدن در عرصه های هنری کمک می کند. در این آموزشگاه به هنرجویان آموزش داده می شود که به شیوه ی مناسب احساسات خود را ابراز کنند و از تلنبار کردن آن در دل های خود دوری کنند! این خود گام بزرگ و موثری در راستای سلامت روان افراد می باشد.

در ادامه با یکی از برترین مدارس بازیگری جهان یعنی مدرسه ی تئاتر آکسفورد در کشور انگلیس آشنا می شویم.

گرچه این مدرسه تنها 26 سال پیش بنیان گذاری شده است اما، تا کنون میزان قابل توجهی از بازیگران مشهور و مستعد را پرورش داده است. این مدرسه نسبت به سایر مدارس بازیگری کوچک تر است و تنها 18 هنرجو را می تواند به طور همزمان و در یک ترم پذیرا باشد. به همین دلیل، در میان داوطلبانی که جویای شهرت هستند، همواره برای ثبت نام در این مدرسه رقابت سهمگین و نفس گیری شکل می گیرد!

برترین مدارس بازیگری

این مدرسه ی بازیگری

هیچ ارتباطی با هیچ یک از دانشگاه های انگلیس ندارد و موسسه ای کاملا مستقل محسوب می شود و اگر شما به اندازه ای خوش شانس باشید که بتوانید در مدرسه ی تئاتر آکسفورد در انگلیس ثبت نام کنید، به معنای آن است که در یکی از برترین مدارس بازیگری جهان پذیرفته شده اید.

اما همه ی عوامل برای موفقیت فردی که تصمیم جدی گرفته باشد، فراهم می شود. هیچ کاری در دنیا غیرممکن نیست.