با جو بلک آشنا شوید محصول 1998

با جو بلک آشنا شوید محصول 1998 یک درام فانتزی و عاشقانه به کارگردانی مارتین برست است که بازیگرانی مانند آنتونی هاپکینز و برد پیت در آن به ایفای نقش پرداخته اند. با جو بلک آشنا شوید توانست نمره ی راتن تومیتوز 53 درصدی و نمره ی IMDb 7.2 را به خود اختصاص دهد.

داستان با جو بلک آشنا شوید محصول 1998

فیلم نشان دهنده ی آخرین روزهای زندگی یک پیرمرد به نام بیل (آنتونی هاپکینز) را نشان می دهد. بیل صاحب کسب و کار شناخته شده بوده و رابطه ی نزدیکی با اعضای خانواده اش دارد. دختر بزرگ تر بیل هرگز نمی تواند جایگاهی را که خواهر کوچک ترش که پزشک است، در نزد پدر به دست آورد و از این رو همیشه ناراحت است. مادر خانواده سال ها پیش از دنیا رفته است و به همین دلیل همه ی دلخوشی پیرمرد در داشتن این دو دختر خلاصه می شود. به زودی قرار است جشن تولد شصت و پنج سالگی بیل با مدیریت دختر بزرگ ترش که متاهل است برگزار شود. با این حال پیش از آن که پیرمرد به روز موعود نزدیک شود، با مرگ خود (برد پیت) رو به رو می شود و ملاقات می کند.

“مرگ” شکل و شمایل انسانی برای خود ساخته است که با نام جو بلک شناخته می شود. در حقیقت مرگ در کالبد مرد جوان و جذابی با موهای بلوند ظاهر شده است. این مرد زیبا، پیش از این که بمیرد با دختر کوچک تر پیرمرد ملاقات کوتاهی داشت که هر دوی آن ها طی آن به هم علاقه مند شدند. بیل و جو به یک معاهده بین خودشان دست پیدا می کنند. این که به بیل چند روز بیش تر اجازه زندگی کردن داده می شود تا به این ترتیب جو بتواند زمانی را به عنوان انسان سپری کند و دقیقا حس کند که انسان بودن چه کیفیتی دارد.

"<yoastmark

پایان بندی جالب

همه چیز خوب پیش می رود تا این که جو عاشق دختر کوچک تر بیل می شود! بیل از اتفاقی که افتاده ناراضی و شاکی می شود و مدام از جو می خواهد که فاصله ی لازم را رعایت کند چون این ارتباط هرگز راه به جایی نمی برد. اما در پایان فیلم می توانیم ببینیم که همه چیز به نحوی جالب ولی عجیب به سرانجام می رسد.

با جو بلک آشنا شوید محصول سال 1998 در تاریخ سیزدهم نوامبر همان سال اکران شد. مدت زمان آن 181 دقیقه بوده و با بودجه ای معادل 90 میلیون دلار توانست به فروش 142.9 میلیون دلاری دست پیدا کند. کمپانی سازنده ی با جو بلک آشنا شوید، City Light Films می باشد. تماشای این اثر را به همه ی دوستداران ژانر فانتزی و عاشقانه توصیه می کنیم.