بازیگری کودک و شهرت موضوعی است که به آن خواهیم پرداخت. رسیدن به شهرت می تواند یکی از انگیزه های اصلی کودکانی باشد که تصمیم گرفته اند بازیگر شوند. ثبت نام در آموزشگاه بازیگری پانیذ به مدیریت سرکارخانم خلوتی می تواند مسیر موفقیت را برای افراد همواتر کند. علاقه مندان می توانند هم اکنون با این آکادمی هنری تماس حاصل فرمایند.

اولین نکته این است که هیچ کودکی نباید برای رسیدن به شهرت در دوره های آموزش بازیگری شرکت کند. و دومین نکته این که شهرت می تواند به کودکان آسیب برساند. کودکانی که از طریق بازیگری به شهرت می رسند، به دریافت حجم بالایی از توجه و محبت عادت می کنند. آن ها زمانی که بزرگ می شوند معمولا این توجه و علاقه ی اطرافیلان و طرفداران را از دست می دهند و برای همین تاریخچه ی هالیوود پر است از افرادی که در سن کودکی بازیگران شناخته شده و محبوب بودند و پس از رسیدن به دوره  ی بزرگسالی فراموش شده و از یادها رفتند. بسیاری از آن ها دچار رفتارهای پرخطری مانند اعتیاد شدند.

بازیگری کودک و شهرت

بازیگری کودک و شهرت

تبعات بازیگری کودک و شهرت

بچه های بازیگری که به شهرت می رسند، عادت می کنند که افراد با آن ها زمان سپری کنند، برایشان کادو بخرند و طرفداران برایشان پیغام های محبت آمیز بنویسند. آن ها عادت می کنند که هواداران شان هنگام دیدن شان جیغ و هوار بکشند. در مجموع می توان گفت کودکان بازیگر شناخته شده، در دنیای فانتزی خود زندگی می کنند.

اما فقط کافی است که دوران بلوغ از راه برسد! شانس این که آن همچنان بتوانند در این صنعت باقی بمانند و همچنان محبوب قلب ها باشند، اگر بخواهیم واقع بین باشیم خیلی کم است. کودکان بازیگر دوست داشته می شوند چون کوچک و بانمک هستند اما وقتی که بزرگ می شوند و همه ی این تغییرات بدنی برای شان اتفاق می افتد، جذابیت ستودنی آن ها رخت برمی بندد، همان جذابیتی که دنیا را محو تماشا کرده بود، حالا به زودی با یک بازیگر دیگر جایگزین می شود و کودک دیروز از صحنه حذف می شود.

وقتی که شهرت بازیگران کودک با چنین سرعتی از آن ها گرفته می شود، ممکن است آن ها ندانند با این حجم از کمبود محبت و توجه باید چه کار کنند و ممکن است دنبال سوءمصرف مواد یا الکل بروند. البته این موضوع بیشتر در هالیوود صدق می کند. در ایران کودکان می توانند محبوب و مشهور باشند و اگر یک سری نکات را رعایت کنند، آسیب نمی بینند.