ایپریل بولبی

ایپریل بولبی زاده ی روز سی ام جولای 1980 در کالیفرنیا، بازیگری با صد و هفتاد سانتی متر قد است. او در دبیرستان East Union High School تحصیل کرد. او در دانشگاه زیست شناسی دریایی، زبان فرانسه و باله خواند. در دوران کودکی آرزوی این را داشت که رقصنده ی باله باشد. در ابتدا ایپریل بولبی به عنوان یک مدل وارد دنیای پر زرق و برق اجرا شد. بعدها او تصمیم گرفت بازیگر شود و برای همین این هنر را تحت نظر Ivana Chubbuck فراگرفت. این همان مربی بازیگری است که ستارگانی چون برد پیت، شارون استون و بیانسه را آموزش داده است.

از آثار ایپریل بولبی در سینما عبارت اند از:

همه ی جاده ها به خانه ختم می شوند محصول 2008، از پرادا تا نادا محصول 2011 و ناشکسته: مسیری به سوی رستگاری محصول 2018.

ایپریل بولبی

ایپریل بولبی

می توان گفت ایپریل بولبی، فعالیت بسیار گسترده تری در تلویزیون داشته است.از آثار او در تلویزیون عبارت اند از: فِردی محصول 2005، چگونه مادرت را ملاقات کردم از سال 2007 تا 2014، کت و کیم محصول 2009، مامان محصول 2015، تو بدترین هستی محصول 2015، ازدواج دروغ ها محصول 2016، تئوری بیگ بنگ به عنوان بازیگر مهمان در سال 2017 و جُرم مادر محصول 2017. 

ایپریل زیبا از نوامبر 2009 تا مارس 2010 با یک خواننده، ترانه سرا و بازیگر به نام جاش گروبان وارد رابطه ی عاطفی شد. گرچه ایپریل معمولا عکس های زیادی را با کردان متعدد انتشار می دهد، اما هیچ گونه اطلاعاتی از رابطه ی کنونی او در دسترس نیست. شایعاتی مبنی بر ازدواج او و حتی یک بارداری احتمالی وجود دارد اما می دانیم که بولبی اکنون مجرد است و فرزندی ندارد.

تخمین زده می شود که ایپریل بولبی تا کنون دو میلیون دلار از طریق بازیگری به دست آورده است. تفریح ها و علایق او شامل کتاب خواندن، دوچرخه سواری و بوکس است. خانم بولبی توانست در اکانت های توئیتر و اینستاگرام به محبوبیت فراوانی دست پیدا کند. او بیش از شصت و دو هزار فالوئر در اینستاگرام و بیش از سی و هفت هزار فالوئر در توئیتر دارد! او اکنون در لس آنجلس زندگی می کند. بولبی در گفته های خود اشاره کرده است که شانس همکاری با جنیفر تیلی را داشته است که بازیگری بسیار بسیار باهوش است. ایپریل در دوران کودکی از صحبت کردن در جمع هراس داشته است.