ایوا گرین

ایوا گرین بازیگر و مدل فرانسوی است که در روز ششم جولای 1980 در پاریس به دنیا آمده است. او 168 سانتی متر قد دارد. پدر او والتر گرین و مادرش مارلین نام دارند. مادر ایوا یک بازیگر و خواننده بود و ایوا توانست مجموعه فعالیت هایی را در تلویزیون داشته باشد. برای اولین بار عکس گرین روی جلد یک مجله چاپ شد و این زمانی بود که او تنها دو ماه داشت!

پدر ایوا یک دندانپزشک بود که هر به چندی نقشی را برای بازی کردن می پذیرفت. ایوا گرین یک خواهر دوقلو به نام جوی دارد. از طرف پدری، ایوا گرین دارای پدر پدربزرگی بود که منتقد موسیقی و آهنگساز بود و Paul Le Flem نام داشت. بنابراین می بینیم که داشتن زمینه ی هنری در خانواده تا چه اندازه می تواند به افراد در رسیدن به هدف شان کمک کننده باشد. ایوا گرین، بیشتر شهرت خود را وقتی به دست آورد که در اثری به نام پادشاهی بهشت و در نقش ملکه ی اورشلیم بازی کرد.

ایوا گرین

ایوا گرین

از آثار ایوا گرین در سینما می توان به موارد رو به رو اشاره کرد:

رویا پردازان محصول 2003، پادشاهی بهشت محصول 2005، پرگار طلایی محصول 2007، فرانکلین محصول 2008، شکستگی ها محصول 2009، حس عالی محصول 2011، سایه های تاریک محصول 2012 که در آن هم بازی جانی دپ بود، پرنده ی سفید در کولاک محصول 2014، بر اساس یک داستان واقعی محصول 2017 و یوفوریا محصول 2017. یوفوریا یک درام سوئدی-انگلیسی- آلمانی است که به داستان زندگی دو خواهر می پردازد که با هم تضاد و مشکل دارند. این دو خواهر در اروپا به سفر می روند، سفری که مقصد آن رازآمیز است.

جزئیات بیشتر درباره ی این بازیگر

خانم گرین برای داشتن آرایش “چشمان دودی” خود معروف است. او بیش تر وقت ها از دیدن فیلم هایش خودداری می کند، چون دوست ندارد خودش را روی پرده ی بزرگ سینما ببیند! او عاشق همکاری با هنرمندان بزرگی مانند تیم برتون و استفن دالدری است. او آرزو دارد روزی بتواند در نقش یک قاتل زنجیره ای بازی کند. سرمایه ی خانم گرین معادل ده میلیون دلار تخمین زده می شود. موهای او مشکی و چشمانش آبی هستند. صدای او طنین خاصی دارد. رنگ مورد علاقه اش زرد است. خانم گرین توانست نامزدی های زیادی برای دریافت جوایز مختلف به دست بیاورد. از این میان می توان به نامزدی در گولدن گلوب و آکادمی بریتیش اشاره کرد.