ایمی تیگاردن
17
سپتامبر

ایمی تیگاردن

ایمی تیگاردن متولد دهم اکتبر 1989 یک بازیگر، مدل و تهیه کننده ی آمریکایی است. آیا شما بازی درخشان او را در فیلم مجلس رقص در سال 2011 دیده اید؟ او در این فیلم بازیگر نقش اول بود. دختری مصمم، جدی و مهربان که برای برگزاری مراسم رقص پایان سال تحصیلی همه ی تلاش خود را به کار گرفت. او با قلبی مهربان برای برگزاری این مراسم وقت گذاشت و با وجودی که کمک کمی دریافت کرده بود، هرگز ناامید نشد. بازی ایمی تیگاردن در این اثر زیبا و درخشان است. او توانست با مهربانی خود، دوستی و محبت جسی ریکتر را از آن خود کند!

ایمی تیگاردن بازیگری را با درام روشنایی های شب جمعه آغاز کرد.

این اثر ما بین سال های 2006 تا 2011 ساخته می شد. ایمی در این اثر در نقش جولی تیلر بازی می کرد. او همچنین در سال 2011 در اثر جیغ 4 هم بازی کرد. پس از بازی در اثر مجلس رقص در سال 2011 پیش رفت حرفه ی بازیگری برای ایمی تیگاردن شتاب و سرعت بیش تری گرفت و این موضوع به دو دلیل اتفاق افتاد. اول اینکه شهرت فراوانی توسط این فیلم به ارمغان آمد و ثانیا تیگاردن از این طریق پول بیشتری نسبت به گذشته دریافت کرد.

ایمی تیگاردن
ایمی تیگاردن

 از آثار او در سینما می توان به موارد رو به رو اشاره کرد: دگرگونی قلب محصول 2017، حلقه ها محصول 2017، نانوایی در بروکلین محصول 2016، عشق و افتخار محصول 2013، زیر تاریکی محصول 2011، موج زیبا محصول 2010، برای فروش توسط مالک محصول 2009 و بهترین دوره ی راک اند رول محصول 2009.

تیگاردن برای دو موضوع در هالیوود شناخته می شود

که یکی لبخند زیبا و جذاب و دیگری کک و مک های گونه های اوست! تیگاردن بر این باور است که نیازی به نگرانی های بیش از حد درباره ی آینده نیست و می توان از همین لحظه بهره برد. ایمی گفته است: من از مردانی خوشم می آید که هیکل ورزشکاری دارند و می توانند مطلب جدیدی به من یاد بدهند. همچنین عنوان کرده که در خانه اش تلویزیون ندارد.

از دیگر حرف های او این است: فرقی ندارد که شما کجا به دنیا آمده اید و یا کجا بزرگ شدید، هرجای دنیا باشید، با مسائل یک نوجوان روبه رو می شوید. چالش های بزرگ شدن و اینکه به این نتیجه برسید دقیقا کی هستید. سال های نوجوانی خود او خجالت آور و سخت بوده اند! ایمی یک خواهر کوچک تر دارد.