ایمجن پوتز زاده ی سوم جون 1989 در لندن، بازیگر انگلیسی است. او به دلیل بازی در اثر 28 هفته بعد، توانست به شهرت برسد. همچنین مردم او را برای نقش هایش در آثاری مانند نگاه عاشقانه و آن لحظه ی خجالت آور می شناسند.

ایمجن پوتز دوران کودکی خود را در همراسمیت سپری کرد. پدر او ترِوِر پوتز به عنوان تهیه کننده تلویزیونی فعالیت می کرد و مادرش فیونا گودآل روزنامه نگار بود و در فعالیت های داوطلبانه ی مردمی شرکت می کرد. ایمجن پوتز برادر بزرگتری به نام الکس دارد که مدل حرفه ای عکس است. ایمجن در غرب لندن به مدارس معتبر رفت.

زمانی که او دانش آموز دبیرستان بود، بازیگری در فیلم ها را آغاز کرد. با این حال بازیگری باعث نشد که ایمجن پوتز عملکرد ضعیفی داشته باشد یا افت تحصیلی کند. بلکه برعکس، او بسیار سخت کوش بود و در درس خواندن عالی عمل می کرد. در نهایت هم با بالاترین رتبه ها و افتخارات فارغ التحصیل شد. زمانی ایمجن به دامپزشکی خیلی علاقه مند شده بود. و حتی در یک کلینیک دامپزشکی مشغول به کارآموزی شد.

از آثار او در سینما می توان به موارد رو به رو اشاره کرد: 28 هفته بعد محصول 2007،  Fright Night  یا شب وحشت محصول 2011 که در ژانر کمدی وحشتناک ساخته شده است، یک روز روشن در راه است محصول 2011، آن لحظه ی خجالت آور محصول 2014، اتاق سبز محصول 2015، ویرجینیای بانمک محصول 2017 و من غول ها را می کشم محصول 2017.

ایمجن پوتز

ایمجن پوتز

ایمجن پوتز تمایل ندارد درباره ی زندگی شخصی اش صحبت کند.

صفحه ی اینستاگرام او تنها عکس های انفرادی خودش را دارد و به هیچ عنوان روابط خود را برملا نمی کند. عکس های او، خودش را به نمایش می گذارند که در آن ها مدل موهای مختلف و لباس های رنگارنگ پوشیده است. گاهی اوقات رسانه ها درباره ی روابط او مطالبی را برملا می کنند.

ایمجن پوتز با بازیگری آمریکایی که ریشه های روسی داشت وارد روابط عاطفی شده بود. نام او آنتون یلچین بود. این دو جوان در سال 2011 یکدیگر را ملاقات کردند. و پس از پروژه ی فیلم شب وحشت شروع کردند به بیرون رفتن با هم. شایعات زیادی درباره ی این رابطه وجود داشت. گفته می شد این دو نفر خیلی زود رابطه را بهم زدند زیرا فاصله باعث بروز مشکلاتی شده بود. برخی دیگر بر این باور هستند که رابطه به خوبی ادامه داشت تا اینکه در سال 2016 آنتون جان خود را در یک تصادف از دست داد.